257. FSC - Spektar Emocija!

Destry94

Ekspert
Joined
4 Feb 2022
Messages
2,431
Points
118
spektarmc.jpg

Dragi forumaši dobrodošli na 257. FSC! Ovog puta će tema biti Spektar Emocija! Svako od nas ima razne emocije i one su ono što nas čini posebnim. Vaš zadatak na ovom fscu će biti taj da pošaljete pesmu koja će u tekstu da sadrži jednu od ovih emocija koje vidite na logou. Ja ću pregledavati svaki tekst pesme i odlučiti da li ste zaista pronašli pesmu koja se uklapa u neku od ovih emocija. U tekstu ne mora da bude baš reč Agresivnost, može naprimer da bude i hate, ili mržnja i ja bih to prihvatio. Važno mi je samo da se tekst uklapa u jednu od ovih emocija. Kada šaljete pesmu naglasite mi molim vas u poruci koja se emocija nalazi u tekstu da bi mi bilo lakše da se orijentišem!

Ograničenje će biti samo jedno a to je da nećete moći da šaljete izvođače koji su bili više od 5 puta.

Dakle da budem jasniji - pravila su sledeća:

Šaljete pesmu koja u tekstu sadrži jednu ili više emocija koje vidite na logou.
Ne smeju da se šalju izvođači koji su učestvovali više od 5 puta na FSCU.
I naravno standardno pravilo da se ne smeju slati evrovizijske pesme i pesme sa nacionalnih finala i ovde važi.

Želim svima puno sreće u traženju pesama!


--------------SPISAK PESAMA------------------

Prijave počinju 07.02.2024 u 10:00 i traju do 13.02.2024 u 10:00

Posebna zahvalnost našem Pokiju što mi je pomogao oko logoa! Hvala Pokahontas!
 
Last edited:
Prijavljeni:

1. Stole 2. Nije sve tako sivo 3. Miloš-S 4. Bebi 5. Micky 6. Stefan28 7. Stefix 8. MilanB 9. Ro97 10. dezurni_posmatrac 11. Majsta94 12. Doctor Who 13. cinque 14. dracarys 15. Pokahontas 16. zeleni 17. Margy 18.⚡𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶⚡19. Vax'ildan 20. Choda 21. Tinte 22. Nemanja97 23. Tetsujin 24. Jasamtvojdetektiv 25. Whisky 26. sparkle 27. Arsenic 28. Mrm 29. dodo 30. Djole89 31. Petar 32. kvazimodo 33. Veronika 34. Leo Cezar 35. Filhy 36. libertà 37. Regulus 38. Ivana 39. Replay 40. Shum 41. Endrega 42. etica 43. Destry94
 
Last edited:

Finale:

1. Alewya – Play
2. Billy Idol – Cage
3. Down Low. H.I.V
4, Elyanna – AL SHAM
5. Konstantinos Argiros – Elpida
6. Madison Beer – Good in goodbye
7. Poppy – Knockoff
8. Remme – Lose Touch
9. Tom Grennan – Little Bit of Love
10. VNV Nation – From my hands
11. Zaho de Sagazan – Tristesse
12. Blackbriar – Crimson Faces
13. DaySeeker – Without Me
14. Electric Callboy - WE GOT THE MOVES
15. Grand Corps Melade - Retiens les rêves
16. INA GAYARDI - PREDATEL
17. Kenya Grace – Strangers
18. Matej Smutný - Psycho Love
19. Minelli – MMM
20. Post Malone – Chemical
21. Skillet – Psycho in my Head
22. You Me At Six – Beautiful Way
23. Zorja – Lavine
24. Cian Ducrot – Part of Me

Rok za glasanje u finalu je od 20.02.2024 od 23:00 do 23.02.2024 - 23:00.
 
Last edited:
Dobra je tema, samo sto ja imam problem posto uglavnom ne znam tekstove pesama, tj. ne obracam paznju na tekst. 😅
 
Ekstra tema, sad mogu da idem da spavam mirno!

Ima svašta da se šalje, samo da ubodem emociju koja mi odgovara.
 
Samo da naglasim da u tekstu ne mora biti baš ta reč. Samo mi je važno da se tekst pesme uklapa u određenu emociju. Nadam se da razumete šta želim da kažem ili sam već povilenio u 1:30 ujutru :D
 
Još jedna stvar. A ovo ću staviti i u glavni post da svi vide. Kad šaljete pesmu naglasite mi molim vas u poruci, koja se emocija nalazi u tekstu da bi mi bilo lakše da se orijentišem!
 
Odlicna tema, imam pjesmu baš za Destrija 😁

Jedno pitanje, ako se spominje vise emocija jel onda mozemo odabrati bilo koju koja se spominje?
 
Onda mi označite samo jednu koja vama znači. Jer ću predstavljati pesme po emocijama. Odaberite onu koja vama odgovara u datom trenutku.

I sigurno da svaka pesma ima više emocija ali jedna uvek dominira. Označite onu koja najviše dominira.
 
Imam minimum pet pesama što odgovaraju temi biće muka doneti odluku!
 
Presekao sam i poslao, da ne razmišljam puno!
Ili top ili flop, bitno da bude utiska.
 
Back
Top