259. FSC - Ordinacija dr Leo

Jako sam zadovoljan ostvarenim rezultatom pošto sam se ipak odlučio da rizikujem i šaljem baladu koja je vrlo ravna i pored toga na rumunskom tako da nisam mogao da se uzdam u to da ćete razumeti tekst. Tako da se sve svodilo na to da li ćete je osetiti ili ne. Hvala svima na poenima.

Čim mi Miloš da odobrenje za otvaranje teme gledamo se i slušamo na 260. FSC-u.
 
Čestitke dracarys, odlična organizacija Leo, kad će biti gotove otpusne liste, jesmo svi izlečeni? :D
 
Postavila sam tabelu u post gde se nalazi spisak prijavljenih. Mada, kao što je rečeno, konačna verzija sutra.
 
Vise mi se dopada moje prvo ucesce i kad sam u finale prosla sa 0 0 0 0 0 12 0 0 12 0 12 12 0 0 12 10 0 0 0 0 0 0 0 ne mogu ja da brojim ovu milostinju
 
Čestitke pobedniku!!! 👏🏻👏🏻👏🏻
Čestitke i organizatoru, bilo je iznad očekivanja i zato mi krivo što nisam bio u finalu da prođem kroz sve etape organizacije! 👏🏻👏🏻👏🏻
 
Samo bih da se zahvalim sledecim malobrojnim forumasima iz mog pf-a koji imaju dobar ukus:
8p Stefan28
3p Stole
2p Djole89
1p pauksamarsa

A i sad vidim da su mi samo dve pesme kojima sam udelio poene u TOP 10. Cak i tu sam najgori. Strasno.
 
Čestitke drakarisu na pobedi i Leu na organizaciji 👌
Hvala svima na glasovima za Džordžija, drago mi je što je ostvario odličan plasman s obzirom da prošle godine na glasanju za OGAE predstavnika Srbije nije ušao ni u finale sa istom ovom pesmom (koliko znači hajp zbog učešća na PZE). Džordžija sam želeo da pošaljem još prošle godine kada je Sivi organizovao Ja volim Srbiju temu, ali nažalost nisam izvukao odgovarajući zadatak. Tada bi bio originalniji izbor i verovatno bi nekima bio otkriće, ali šta da se radi.
 
Čestitke pobedniku, uvek mi je drago kada neko zabeleži prvu pobedu. (y) Dobra je pesma, gotivim SOAD, ali u ovoj konkurenciji nije moglo do poena ni u pf-u, ni u finalu.
 
Hvala svima puno na glasovima za Ejdana Martina, naročito @libertà @Pipi @Stefan28 @Replay .

Pesma nas uči o tome da i u najgorim momentima života sledi dobar period, ali da je potrebno strpljenja.

Naročito mi je drago što je pesma upala u top 10 (moj treći top 10 zaredom) jer se ja ne snalazim najbolje na slobodnim temama. 😬

Čestitke organizatoru na odličnoj i zanimljivoj organizaciji, kao i @dracarys na pobedi, iako je meni lično ovo možda i najgora pobednička pesma od povratka foruma. 💀

I da, ono što nisam želeo da kažem kako se ne bih odao - ne pamtim ovoliko pozitivnih i zelenih komentara na moju pesmu. Bilo je samo 2 meh komentara. Veliki uspeh na izdanju od 49 pesama.
 
Čestitke pobedniku koji nije nažalost dobio poene od mene, pesmu sam u srednjoj školi baš voleo ali na ovom izdanju mi nije bila top 10. 🌻
Čestitke i organizatoru Lekiću na lepoj terapiji! 😘
Hvala svima koji su glasali za Aricu lepoticu miciku mračnicu, svi ste skupa doprineli 4. mestu u pf i 12. mestu u finalu (jebem ti, u taj top 10 nikako da penetriram) a ponajviše hvalica ide za @Bebi , @Boxy , @Stole , @Stefan28 i @zakaya ❤️❤️ Bubim vas wtp ❤️

Inače, ovo sam poslao Leu u inbox umesto ovde, pa očigledno je da mi je dao neke lekiće sa kontraindikacijama. o_O
 
Back
Top