259. FSC - Ordinacija dr Leo

Cestitke svim finalistima na prolasku u finale kao i Leu na brzoj ali vrlo uzbudljivoj i dinamicnoj priredbi :D

Vecina mojih favorita je prosla medjutim nekih pesama koje nisu prosle a dobro/solidno su se kotirale kod mene mi je zaista zao. Pre svega Aleksandre Radovic u 1. PF-u kao i FLØRE i Callum Scotta u 2. pf-u. Jacob Lee je takodje grower koji je zasluzio prolazak dalje :(

I ono najsladje.....

@Veronika Cestitam nam na drugom uzastopnom zajednickom finalu :love: ♥️

Srecno svima u finalu i neka najbolji pobedi!
 
Ouch, opet dead last na Leovoj organizaciji.

Koliko god volim slobodnije teme, uvek uzasno prodjem na njima, a ovo je cak bila i "safer" opcija. Sada mi je malo zao sto nije bila ona pesma koja je prvobitno trebala da bude. Ali nema veze, s druge strane Miley zasluzuje da se nadje na mojoj listi poslatih artista, pesma je skoro izasla i uklopila se u temu samim nazivom i poneo me ovaj look Miley sa Grammy-ja, i onda je vristala da je posaljem. A i prvi put saljem glam pop-rock. Bilo je jakooo tesko suzdrzati se i ne poslati moje top artiste na slobodnoj temi tho haha

Demo je smiljen jos za "Bangerz" album, kojeg obozavam, a sada je taj Bangerz vajb kompletirala njenom classy erom i bogatijim i zrelijim vokalom. Nije bilo dovoljno konkurentno, ali je bilo zabavno. @Bebi podseca te na "I wanna be ur slave" od Måneskin-a verovatno, pocinju u istom ritmu.

Srecno svima, jedva cekam novu temu! 🎀
 
Pa dobro, za 2 moja ucesca 3 pesme su mi prosle u finale. A ako bude slobodnija tema opet bicu na mukama. Tako da zadovoljna sam. Cisti mi se lista.

A i na kraju cu ja ispasti negativac, jer ce osoba reci ja tu pesmu volim i znam od pelena. :ROFLMAO:
 
Jel postoji ograničenje u minutaži kao maksimalna dužina trajanja pesme?
 
pa dobro prošla Stoja, ispala Ana Nikolić i Karlybitch, plus minus
🍺 🍺 🍺 ??? !!!

Lepo je što ste mi za jubilej konačno poklonili finale! :love: Nisam to očekivao jer je bilo više loših nego dobrih komentara.

@Leo Cezar
Bravo za originalnu i uzbudljivu prezentaciju glasova! 👏 :D

Baš mi je krivo da su ispale sjajne pesme, posebno: Everything Everything (etica), DPR IAN (Bebi), Skriptonit (zakaya) i pocket palma (Marko). :( :( :( :(
Sve one bi garantovano dobile makar neki poen u finalu da su se plasirale, a verovatno i neke visoke bodove.
 
Back
Top