259. FSC - Ordinacija dr Leo

Inaće ovo nam je posljednji FS (u martu mesecu). Inaće hvala puno Sparklo što je otrkila tamo neku trecerazrednu pjesmu i rekla da je to original, a ne masterpiece zvano ofenbah i overdrive!

Nemo' se ljutiš svemirko i nemo' mi diraš Kim Wilde bila je ona zvezdetina u svoje vreme!




A sad nešto ozbiljno.
Mislila sam da ćutim do kraja bez obzira što mi je pesma etiketirana ali već sam besna. Posetim ponekad temu šta trenutno slušate, ali ne učim je napamet i promaklo mi je da je neko već kačio Kensington. Ovo stvarno više nema smisla, diskfalifikujte me. Toliko od mene.


Sprdam se 😆🙃 živeo Kensington! Do pobede, ko god ga poslao ❤️"
 
Ne ostaju.
Koliko mi se čini, Leo je pisao da je još neko pokušao da pošalje istu pesmu, a onda to ne može biti Leo jer se on prijavljuje poslednji. :)

Inače, Kensington do pobede!!! :cool: :cool: :cool:
Dobro Filhy, odao si se 😅🤪
Nista onda ostaju:
1. Poky
2. Filhy
 
Nemo' se ljutiš svemirko i nemo' mi diraš Kim Wilde bila je ona zvezdetina u svoje vreme!




A sad nešto ozbiljno.
Mislila sam da ćutim do kraja bez obzira što mi je pesma etiketirana ali već sam besna. Posetim ponekad temu šta trenutno slušate, ali ne učim je napamet i promaklo mi je da je neko već kačio Kensington. Ovo stvarno više nema smisla, diskfalifikujte me. Toliko od mene.

Jaoooo pa sto si to uradila 😢
Mi smo se ovde salili, onosno paucica s marsa nam je dala inspiraciju. 😏
I bila je dobra fora, inace bi tema bila mrtva.

Ovo za Kim si skroz u pravu 🤗 To mi je jedna od omiljenih pevacica 🫶🏻
 
Last edited:
Izvini sparkle, već tri puta sam napisala ovde. Prvi dan sam bila tužna, drugi dan sam se šalila a sve posle toga je bilo zato što su se ljudi primili na tu priču. Izbegavala sam koliko sam mogla da pokrećem tu temu.
I slažem se da je otišlo predaleko, i baš sam se nadala da nije žena upravo iz ovog razloga.
 
Last edited:
Mene izbacite, al sad ozbiljno. Nemojte sparkle. Ja sam kriva i žao mi je. Otišlo je predaleko.
 
Hint

longtime-titanic.gif
Filhy???
šalim se Filhy, to je zbog onoga sa slušanja tj početka aftera 😂
Btw, ja sam do malopre mislio da je Arsenic, ali ipak deluje da nije.. 😕
 
Back
Top