259. FSC - Ordinacija dr Leo

Džorži i Milica - moji favoriti nisu loše prošli kad se radi o izboru za Miss i Mistera, ali skroz ok i Analiza. 👌
 
Rekli su mi da ovde strejt muškarci glasaju za misice pa sam se malo šlogirala kad sam videla sebe na spisku sa njima jer sam mislila da ocenjuju svi sve. Mislim, možda i nisu strejt. U svakom slučaju su muškarci. Ja sam glasala jer sam mislila da trebam da glasam.
 
Last edited:
Rekli su mi da ovde strejt muškarci glasaju za misice pa sam se malo šlogirala kad sam videla sebe na spisku sa njima jer sam mislila da ocenjuju svi sve. Mislim, možda i nisu strejt. U svakom slučaju su muškarci. Ja sam glasala jer sam mislila da trebam da glasam.
?
 
Pa sinoć na afteru su pričali da ovde muški strejt članovi biraju misice. A drugi i žene mistere. A ja sam glasala za oba. Još sam kao novajlija htela da budem dobar učesnik i odradim sve na vreme a ono nije ni 20% ljudi glasalo.
 
Nadam se da će sledeća tema biti opet malo slobodnija jer mi se trenutno preterano ne istrażuju pesme sa zelenortskih ostrva.
nek daju bar malo ogranicenje da ne bude bas salji bilo koji pesmu ikada
 
Samo tražim razlog da napravim neku temu da ćaskamo i da se zezamo. Ko želi da iščitava negativno iz svega neka me zaobiđe.
 
A zašto ti baš sve shvataš tako ozbiljno?
A što ti stalno menjaš teze da sam ja ta koja nešto doživljava ozbiljno? Moje komentare ovde doživljaju ozbiljno a ja se onda samo iznerviram jer je promašen kontekst.
 
Koje teze menjam, o čemu ti pričaš?

Samo komentarišem kako vas je već smorilo da tražite pesme a novi ste. Bukvalno se nisam tebi lično obratio. Ti svaki svoj post ograđuješ disklejmerom da je šala, a isto tako se kačiš za svaki kada se neko drugi našali, bilo da je u pitanju nešto na tvoj račun ili nešto u čemu si se pronašla.
 
Back
Top