259. FSC - Ordinacija dr Leo

Pa ja ne iznosm teze o tebi niti o ikome drugom ovde, pa ako iznosis onda pokazi. U suprotnom necu ni ja da nastavljam konverzaciju o istom i da pricam u prazno.
 
Ne iznosim teze, to je moj utisak.

A i nemam šta kome da obrazlažem. Ko želi da svaku zajebanciju protumači kao nešto zlonamerno ili prozivajuće, slobodno, ne tiče me se.
 
Ja se tebi nisam obracala niti aludirala na tvoj komentar nego Vaxov. Nije se odnosilo na tebe i na nove forumase koji su umorni nego na Vaxa.

Lupila sam sta su ljudi pricali sinoc na forumu i htela da napravim priznajem glupu salu kako sam ja kao zensko glasala za misice a trebala sam za mistere, a on meni nema ko kome ovde da se pravda kome za koga i zasto glasa sto nije bila poenta.
 
Onda citiraj kome se obraćaš, oglasila si se nakon mog komentara.
 
Nema zašto da se izvinjavaš, ali citat poruke kojoj se obraćaš spašava stvar da ne bi došlo do nesuglasica i šumova kada se nabije nekoliko postova u nizu.

A ubeđen sam da Vax nije imao bilo kakvu lošu nameru sa svojim komentarom, niti bilo ko drugi. Ti si jako draga i užasno zabavna, ali i dalje mislim da nekada u potpuno pogrešnom svetlu umeš nešto da protumačiš. To je samo moj utisak, doduše, ne kažem da je tako.
 
Last edited:
Ja se tebi nisam obracala niti aludirala na tvoj komentar nego Vaxov. Nije se odnosilo na tebe i na nove forumase koji su umorni nego na Vaxa.

Lupila sam sta su ljudi pricali sinoc na forumu i htela da napravim priznajem glupu salu kako sam ja kao zensko glasala za misice a trebala sam za mistere, a on meni nema ko kome ovde da se pravda kome za koga i zasto glasa sto nije bila poenta.
boljizivot-sekasablic.gif
 
Nema zašto da se izvinjavaš, ali citat poruke kojoj se obraćaš spašava stvar da ne bi došlo do nesuglasica i šumova kada se nabije nekoliko postova u nizu.

A ubeđen sam da Vax nije imao bilo kakvu lošu nameru sa svojim komentarom, niti bilo ko drugi. Ti si jako draga i užasno zabavna, ali i dalje mislim da nekada u potpuno pogrešnom svetlu umeš nešto protumačiš. To je samo moj utisak, doduše, ne kažem da je tako.
Hvala ti, sve je ok.

Nije da protumačim u pogrešnom svetlu, nego nekad kad hoću da 'dignem' temu ili napravim neku zezanciju, a u manjku ispiracije, lupim nešto što je edgy za tumačenje ili prosto glupo, pa onda podsvesno verovatno mislim da će me neko pogrešno protumačiti i kad vidim '?' I 'nema ko kome da se pravda' osećam se nelagodno jer nisam htela takav fidbek da dobijem, a ni da pričam o tome, zapravo sam podsvesno očekivala da će mene neko pogrešno protumačiti. Ima malo i do mene, priznajem, u tom smislu, što se plašim.
 
Sasvim je očekivano da neće svi dešifrovati poruke onako kako smo mi zamislili kada smo postove pisali, ali to ne treba da te frustrira toliko.

Imao sam situacije kada sam forumašima, od kojih sam to najmanje očekivao, morao da tumačim šta je pisac hteo da kaže, odnosno, osetio sam potrebu da im se obratim jer mi je stavljeno do znanja da su nešto shvatili pogrešno u poruci koju sam ja zamislio kao šalu. I normalno je da onda preispituješ to kako te drugi doživljavaju i kakav utisak ostavljaš, ali jednostavno napraviš prilagođavanja i vidiš koje su granice do kojih sa pojedincima može da se ide, da ne bi došlo do nekakvih šumova.
 
Nakon nekoliko ispadaka, konačno sam u finalu!
focalette-kelly-kapoor.gif
Sad je najlogičnije da u finalu budem zadnja, ali bože moj, radujem se dok mogu...

Glasala, top 4 mi je sjajan, nadam se da će neka od tih pjesama i pobijediti.

Od pjesama koje su ostale u polufinalu najviše mi je žao za Everything Everything - Cough Cough, a u bodovima su mi bili ili bi mi bili i Benson Boone, Grace Davies, Guy Sebastian feat. Sam Fischer, Jacob Lee, pocket palma i Saro.
 
Back
Top