259. FSC - Ordinacija dr Leo

Nema sta, ja ni sam ne znam sta da ocekujem, nemam pojma kako je Lidija glasala, pogotovo sto je pomesala… da ne nabrajam sta sve… 🙄
Tako da ne zamerite, ako neko ostane ostecen, razumite njeno stanje.
 
Obozavam ovo! 🤣

Lidy poslala glasove! Pomogle su nam pilule, pomogla nam je nasa predstavnica Ana, tako sto je preporucila da promenimo pilule pa je Lidy to i ucinila i glasala sa lakocom i veoma dobrom raspolozenju.

#malovincemalopilulice

View attachment 20506
Ne mogu da provalim koja bi emocija odgovarala ovakvom izrazu lica :ROFLMAO:
Untitled.jpg
 
Glasao sam upravo i izvinite, ali moram vam reći da je meni moja pesma najbolja i najveće otkriće ovog FSC-a. :LOL: Sebi bih najradije udelio 12 poena da mogu! :D To je verovatno dodatni razlog da ću loše proći u glasanju, a i gotovo sam siguran da hoću.
Dobro, i 12 i 10 poena su mi odlični (iz raziličitog polufinala su), a bogami i "osmica" se lepo izdvojila. :)
 
Glasao sam upravo i izvinite, ali moram vam reći da je meni moja pesma najbolja i najveće otkriće ovog FSC-a. :LOL: Sebi bih najradije udelio 12 poena da mogu! :D To je verovatno dodatni razlog da ću loše proći u glasanju, a i gotovo sam siguran da hoću.
Dobro, i 12 i 10 poena su mi odlični (iz raziličitog polufinala su), a bogami i "osmica" se lepo izdvojila. :)
Sad kad ispadneš žrtva i pobediš.

Blago vama, ja sto vise slusam svoju sve mi gora.
Misliš na Kensington ili?
 
Hahhahhha više se čeka ko će biti bolje plasiran iz duela Kensington mineralna voda VS Paukinja nego ko će pobediti hahahhaha
 
Zato što je počelo 27.3. u 00.30, tako da ispada da će rok za glasanje biti tri i po dana. Možda bi rezultati mogli biti i večeras ako bi svi glasali, ali to zavisi i od Lea.
 
Dosadno je kad ispadneš u pf pa čekaš novu temu. 😂
 
Zato što je počelo 27.3. u 00.30, tako da ispada da će rok za glasanje biti tri i po dana. Možda bi rezultati mogli biti i večeras ako bi svi glasali, ali to zavisi i od Lea.
Sa namerom sam i stavio subotu jer večeras kasno dolazim kući i ne bih tek tako na brzinu da objavim rezultate da ipak liči na nešto a i da ne dođe do neke greške u brzini.
 
Back
Top