259. FSC - Ordinacija dr Leo

Ja da sam ti ukrao Kensington i da me ovako proganjaš po temi, demostrativno bih odustao od fsc-a.
MIslim da su svi drugi ukupno ga više spominjali od mene. Leo svedoči! Stvarno ide predaleko sve ovo.

P.s. ta osoba ako je čitala sve, videće postove u kojima sam joj se obratila i napisala da se ne sikira i izvinila ako joj je ikakvu neprijatnost sve ovo napravilo i da bukvalno nikakve drame neće biti kada vidim ko je.

I nemojte mi reći da doživljvam previše ozbiljno stvari kad je proganjanje vrlo teśka reč.

I za kraj nema potrebe bilo ko da ide, ja sam još na afteru rekla da bih želela otići, pa moguće da ću u nekom skorijem periodu nestati.
 
Izgleda da je Leo više puta spomenuo njih od paučice, verovatno zbog rejtinga i šera. 🙃
 
Izgleda da je Leo više puta spomenuo njih od paučice, verovatno zbog rejtinga i šera. 🙃
LEo najviše, a evo ovo sad zadnje Milan me pitao nikakve veze sa mnom. Tako je bilo i u 80% slučajeva. Prva sam spominjala samo prva dva dana kad je bilo sveże i zanimljivo, posle toga kad su se proglašavali finalisti i to je to. Sve ostalo bili drugi.
 
Paučice i ti koristiš teške reči da hiperbolizuješ situaciju i bude zabavnije, ovo moje nije ništa drugačije od toga. Don’t be sensitive.
 
Paučice i ti koristiš teške reči da hiperbolizuješ situaciju i bude zabavnije, ovo moje nije ništa drugačije od toga. Don’t be sensitive.
Dobro Bebi, sorry. Osetljiva sam baš zadnja dva dana, teško mi je da razlučim.
 
Ne treba niko da se buni i napada Paučicu, jer da nije te njene forice i drame oko Kensingtona smorili bismo se realno, a ovako svi to iščekujemo da vidimo 👌🏻
Kraljica šera paučica.

Meni je bilo zanimljivo u polufinalu, jer da su ispali to bi bilo epic. Ovako ćemo videti ko je poslao i biće zanimljivo samo ako je poslala paučica. Eventualno Leo.
 
Kraljica šera paučica.

Meni je bilo zanimljivo u polufinalu, jer da su ispali to bi bilo epic. Ovako ćemo videti ko je poslao i biće zanimljivo samo ako je poslala paučica. Eventualno Leo.
Nisam razmišljao do sad u tom pravcu da bi mogao biti Leo, zanimljivo.. 🤔 uvek je nešto smrdelo oko tog Mineralnog klana, evo i šta 😂
 
Fools Gold GIF by Fool's Gold Records


Ja! Upss pomesao sam Kensington sa Anom N.
 
Etica je ispala ako sam dobro ispratio. Ivana je sumnjiva, nesto se ne oglasava 🤪
Salim se, nije mi to bas Ivanin stil.
 
Ne verujem da bi Ivana u Šta slušate stavila svoju pesmu s aktuelnog izdanja.
 
Back
Top