260. FSC - U mojoj koži

Čestitke Stefanu na pobedi i ovako javno, Milanu pohvale na organizaciji.
Ja iskreno prezadovoljna 5. mestom, zahvaljujem se svima na poenima, kasnije ću opširnije.

Kao što je rečeno u postu iznad, tema je spremna, čeka se dozvola za otvaranje, a ja ću zasad ono uobičajeno..

EwkNyR8.png
 
Još jednom čestitke Stefane. Od mene ovog puta bez poena. Iako pesmu znam i zaista je dobra, ipak su bile neke pesme koje su mi se dopale više, od kojih neke koje su skinute sa mog spiska.

Da su glasali Kakashi i Nemanja ko zna šta bi bilo. Posebno zato što znam kako je Kakashi glasao u polufinalu. 😅
 
Čestitke Stefane na pobjedi, jučer sam komentirao pjesmu tako da sve znaš, od mene 4 boda 👍

Čestitke i Milanu za još jednu jako dobru organizaciju 👏

9. mjesto nakraju super, drago mi je da sam uspio ostvarit još jedan top 10 plasman sa pjesmom na rumunjskom, sad mi je statistika 5/6 top 10 plasmana sa Rumunjarama, @Bebi nadam se da si ponosan 🙏
 
čestitke pobjedniku, nula od mene ali to ne znači da je nezaluženo, samo nisam bio u moodu za vrištanje kada sam glasao. ☺🤗🤡
Hvala svima koji su glasali za Karli i ovu fenomenalnu pesmu. Karli koja je ovde sama po sebi antireklama ne može biti nezadovoljna 12. mestom ali ja jesam jer pesma kida.

Hvala Milanu na svemu ❤️🤗 jako lepo je sve bilo ❤️
 
Sve čestitke i poštovanje za odličnog Stefana na pobedi, naročito nakon par loših plasmana! 👏 🏆 🫶 Navikao sam na visok nivo kada su u pitanju njegovi FSC entriji, ali ovaj put moram da kažem da mi pesma nažalost nije nimalo legla. Kada sam ocenjivao u svom polufinalu od 1 do 5, za Skillet sam rekao da ću dati neku "dvojku", i to samo iz razloga što pesma žanrovski spada u rok. :D Inače, ne volim uopšte ovakav tip rok muzike.

Milane, i tebi veliko bravo na svemu! 👏 Ove tabele su odlično izgledale i uspeo si da napraviš svedene, a odlične i zanimljivo-uzbudljive priredbe, naročito sada u finalu, i kao i uvek, uživao sam u temi koja se opet razlikuje od uobičajenih i predstavlja neko osveženje. :)
 
Inače, pobednici polufinala su bili Smiley i Tanja Savić.
A baš sam imao taj osjećaj da sam jako dobro prošao u pf, a da cu slabije u finalu, jer kad sam vidio listu ispalih u pf nakon polufinalne priredbe, reko imao sam sreće sa forumašima, hejteri su u suprotnom pf 😁
 
A baš sam imao taj osjećaj da sam jako dobro prošao u pf, a da cu slabije u finalu, jer kad sam vidio listu ispalih u pf nakon polufinalne priredbe, reko imao sam sreće sa forumašima, hejteri su u suprotnom pf 😁
Da, drugo polufinale je bilo više "filharmonično".
 
Šalim se kad zumiram vidim da piše Psalam. Pa ja imam skroz jedan bend za to čak sa ikonama al ja ću s tim završiti sa nuletinom u polufinalu.
 
Teme koje ikakve veze imaju s religijom ili Biblijom mi leže i to baš. Imam mali milion pesama :D
 
Cestitke na pobedi, pesma je odlicna i bas se izdvojila, pohvale Milanu za organizaciju - lepa grafika, baneri + logo i grb na tabeli, unikatno prestavljanje finalista i finalniog rezultata, bilo je uzbudljivo i zabavno. Hvala svima na glasvima za Zlatnik, neki od njih su bas prijatno iznenadjenje. Ovo mi je njena najbolja pesma i jedna od omiljenih domacih pesama, jedva sam cekao da se ukaze prilika da je posajem. Super trece mesto, a da su Kakashi i Nemanja glasali, mozda bi bilo i vise. :D

Radujte se jer ste spaseni instrumental teme, ali nekome ce pesma biti ukradena. :ninja:
 
Back
Top