260. FSC - U mojoj koži

Konstatacija je nastala iz rasprave koja se vodila (i još uvek vodi koliko vidim) tokom dana i podeljenim mišljenjima, pa sam okrenula malo na zezanciju. :D
Kao što sam pisala, ja lično nemam ništa protiv teme. :D
 
Konstatacija je nastala iz rasprave koja se vodila (i još uvek vodi koliko vidim) tokom dana i podeljenim mišljenjima, pa sam okrenula malo na zezanciju. :D
Kao što sam pisala, ja lično nemam ništa protiv teme. :D
Nadam se da je samo sala u pitanju. :)
 
Sad pogledah excel. Jako mi je žao što sam za dva poena ispušio top 10. Nema veze, guramo dalje.
Hvala svim glasačima, posebno top ocjenama, znate koji ste, vojim vas. 🥰
 
Za Belu od viših poena 7p od Stoleta i 8p od Roa, šta bismo mi bez naše dijaspore...
 
Imam toliko vremena da cestitam Stefanu28 na jos jednoj pobedi. I nastavlja se niz da tvrdji zvuk pobedjuje. Sto mi je jos draze i zaista sam prijatno iznenadjen sto mi je pobednik udelio 12p za ovu divnu interprentaciju i pesmu. Ajd neki sitnis da, ali TOP poeni...o_O:love:
Cestitam i MilanuB na odlicnom FSC-u. Meni je bas legla tema. Vizuelno mi se sve poklopilo i nacin proglasenja finalista, kao i rezultati finalista, odlicno.
Jos sto mi je posebno drago i ne mogu reci da se nisam nadao, 12p od organizatora. Bas mi je drago. :love:
Licno sam prezadovoljan sa rezultatom. Kao sto sam i ocekivao izmedju 3. i 7. mesta. :love:
I sto je jos zanimljivo, tri socijalna slucaja (koji tesko se kvalifikuju u finalu) zeleni (koji debituje), Ivana i ja smo zavrsili u TOP 10 i upisali se na LU. :ROFLMAO:

Kasnije cu pogledati ostale rezultate.
 
Izvinite sto nisam glasao, ali sam stvarno u haosu ove nedelje, tako da nije bilo izvodljivo. Jos jednom izvinjenje! Cestitke pobedniku! Bravo!
 
Pohvale Milanu na odličnoj organizaciji, Stefanu čestitke na pobedi, 2 poena od mene, nije moglo više. Ostatak rezultata prilično dobar, Antonio je mogao i više,, meni se iskreno ova najviše dopala od svih koje su bile. Hvala svima na glasovima, kao što rekoh već, prezadovoljna 5. mestom, iskreno bila sam zadovoljna i samim plasmanom u finale - rintintinu na 12, Boxyju i Destryju na po 10 i Nemanji i Dežurnom na po 8 poena (polufinale), rintintinu na 12, Djoletu, Destryju, Tetsujinu, dodou na po 10, Dežurnom, Petru, Boxyju i Leu na po 8 poena (finale) kao i svima ostalima na srednjim i onim sitnijim poenima u polufinalu i finalu.

Printscreenovi: prijave: Endrega, Kakashi; glasovi u polufinalu: Tinte, Boxy; glasovi u finalu: Arsenic, etica.

Prijavu i glasove organizatora, kao i listu uspešnosti dodajem čim uploadujem.

 
Imam toliko vremena da cestitam Stefanu28 na jos jednoj pobedi. I nastavlja se niz da tvrdji zvuk pobedjuje. Sto mi je jos draze i zaista sam prijatno iznenadjen sto mi je pobednik udelio 12p za ovu divnu interprentaciju i pesmu. Ajd neki sitnis da, ali TOP poeni...o_O:love:
Cestitam i MilanuB na odlicnom FSC-u. Meni je bas legla tema. Vizuelno mi se sve poklopilo i nacin proglasenja finalista, kao i rezultati finalista, odlicno.
Jos sto mi je posebno drago i ne mogu reci da se nisam nadao, 12p od organizatora. Bas mi je drago. :love:
Licno sam prezadovoljan sa rezultatom. Kao sto sam i ocekivao izmedju 3. i 7. mesta. :love:
I sto je jos zanimljivo, tri socijalna slucaja (koji tesko se kvalifikuju u finalu) zeleni (koji debituje), Ivana i ja smo zavrsili u TOP 10 i upisali se na LU. :ROFLMAO:

Kasnije cu pogledati ostale rezultate.
Hvala, Tinte 🥰

Tvoja pesma mi je bila među 2 najbolje od početka, u polufinalu 10, u finalu 12, čak sam mislio da će pucati i na pobedu, mogla je i više što se mene tiče 🙂
 
Evo i liste uspešnosti (iako ste juče već uveliko raspravili o njoj), nek bude u novom postu. Ovo ja zovem zabavom, treći put je postavljam ove godine, treći različiti forumaš na broju 1. :LOL: 33 forumaša i forumašice je uspelo da se "upiše", do kraja godine svakako očekujemo i ostale koji još uvek nisu.

Untitled12.jpg
 
Volim kad je napeta lista!
Sad sam ponovo u fazi ispadanja, kontam druga polovina godine je gas na max.
 
Trudim se da menjam svake godine, pa eto došo red i na zelenu sa nijansama. :)
 
Evo i liste uspešnosti (iako ste juče već uveliko raspravili o njoj), nek bude u novom postu. Ovo ja zovem zabavom, treći put je postavljam ove godine, treći različiti forumaš na broju 1. :LOL: 33 forumaša i forumašice je uspelo da se "upiše", do kraja godine svakako očekujemo i ostale koji još uvek nisu.

Untitled12.jpg
Uramiću ovo jer sumnjam da će ovako da ostane nakon 261og fsca :D.

Bitno da je napeto i zanimljivo.
 
Jos sto mi je posebno drago i ne mogu reci da se nisam nadao, 12p od organizatora. Bas mi je drago. :love:
Bilo je dosta dileme kako da rangiram tu pesmu. Mogle su da budu samo dve opcije ili 12 ili 0. Pesmu znam od kada je izašla i nije mi bila opcija za slanje zato što mi je previše teška i previše lična. Izbegavam da je slušam. Ali na kraju ipak nisam mogao da dozvolim da ne dobije 12 poena.
 
Back
Top