261. FSC - Heaven VS Hell

Čekamo prenos.

tired jet lag GIF by RealityTVGIFs
 
Mnogo ste poranili. Ko zna kada ce poceti.
Mozda na kraju bude tamo negde oko 23h. 😍 Stefane, ne zuri. Proveri celiju po celiju, ako treba i 100 puta. 👍

Lep komentar kod Destrija. Mada u ovom roku profesor je dobre volje i deli desetke sakom i kapom.
 
Gde se vide saveti? Svako se prikazuje kako želi. Ionako svako razume na svoj način. Sto ljudi, sto ćudi.
 
Ako imate volje, možete pogađati finaliste dok čekamo rezultate (neće pre 3). Ko pogodi najviše bira svoju poziciju u finalu.

Iz prvog polufinala prolazi 11 pesama, dok iz drugog prolazi 12
 
Moje vizije za pogađanje su presušile, znam da jedva da ću se plasirati dalje. Tako da ostavljamo da produkcija odabere potencijalni raspored.
 
Ako imate volje, možete pogađati finaliste dok čekamo rezultate (neće pre 3). Ko pogodi najviše bira svoju poziciju u finalu.

Iz prvog polufinala prolazi 11 pesama, dok iz drugog prolazi 12
Evo finalista po meni, mada nisu svi po mom ukusu, nego eto tako mi deluje:

11
Aurora, Isabel la Rosa, Guy Sebastian, Moncrieff, Jessie J, Triquell, Angie Rose, Claydee, Il Pagante, Tommee Profitt feat. Jordan Smith, Lara Fabian


12
Dead by April, Chrissy Chlepecka, Sofia Isella, Eleni Foureira, Siames, Manntra, Matt Maeson, Winning team, Lazza, Daya, Caskets, Severina
 
Imam pitanje, šta će se desiti ako budem imao najviše pogodaka a ujedno i ispadnem (najverovatnije), šta je tada moja nagrada? 🤣🤣
 
Iz Raja prolaze:

1. Sam Smith - Fire On Fire, 2. AURORA - The Conflict Of The Mind 3. Moncrieff - Love Somebody 4. Jessie J - I Want Love 5. Il Pagante - II Terrone Va Di Moda 6. Beyonce Daughter 7. Lara Fabian - Ta Peine 8. Isabel LaRosa - Heaven 9. Nelly Furtado - Phoneix 10. TRIQUELL - Jugular 11. Tommee Profitt feat. Jordan Smith - Mary Did You Know

Iz Pakla prolaze:

1. Severina - Grad Bez Ljudi 2. Chrissy Chlepecka 3. Thirty Seconds To Mars - The Kill (Bury Me) 4. Il Volo feat. Irama - Saturno e venere 5. Caskets - Glass Heart 6. Siames - The Wolf 7. Dead by April - Break My Fall 8. Matt Maeson - Put it on me 9. Winning Team - Darkside 10. Daya - Downtown 11. The Irrepressibles - In This Shirt 12. Manntra - Kiša
 
Ah ništa od toga, evo ga Destri da mi ukrade nagradu ispred nosa! 😂
 
Ne brini Dežurni ispadam i ja sa tobom. Pisaće nam se čestitka možda.

Važno je učestvovati.

@Leo Cezar - Nemoj biti tužan. I sve sile sveta da se urote protiv tebe ti ćeš naći način da prođeš u finale onda kada to najmanje očekuješ. Takav je FSC zakon.
 
Back
Top