261. FSC - Heaven VS Hell

Nisam stigao sinoć da prisustvujem Slušanju, iskrslo mi nešto lepo na privatnom planu što nisam želeo da odložim.

Ali sam zato uveče glasao. Više nego solidno finale, u top 10 su mi i raj i pakao, dosta pesama ću slušati i nakon ovog FSC-a.

Favorit za pobedu mi je Mari, ali teško da će i u top 10 ući znajući vaš ukus. Za svoju pesmu očekujem neki random plasman takođe, ali drago mi je da je bar u finalu. :D

Srećno svima!
 
Opravdano. Spominjao sam te kako te nema, jer si lajkovao termin slusanja.

Mislim da je sinoc prvi put bilo da je odnos devojaka i momaka na slusanju bio 50:50. :) Bilo je zanimljivo slusanje i moram da pohvalim da su uzivo izvodjenja bila odlicna, cak su mi bolja nego neke audio verzije.
 
Jedva cekam da vidim ko je sta poslao.
Posebno me interesuje ko je poslao Laru Fabian i skinuo mi je sa "liste" (iako mozda nikad ne bih poslao, posto sam je vec poslao, ali mozda bih jednom...). Racunacu kao da je moja i drago mi je sto je nisam postavio u temi da ne bi bilo neke kontraverze...
 
Glasao sam upravo.
Iz rajskog polufinala ste birali dosta srceparućih balada, a dosta odličnih pesama je ispalo. Na pesme iz paklenog polufinala ne mogu da se žalim jer mi je ispala samo "osmica" (Manntra), a inače je to polufnale bilo dosta bolje.
Shodno tome, dobra većina mojih finalnih bodova je otišla u pakao (41), iako su mi pakleni igrači onako sramno patosirali pesmu svojim glasovima. Eto, bio sam dobar i oprostio. :devilish: :D

Inače, prilično je dobro finale. Ima nekoliko stvarno odličnih pesama.
 
Glasaću verovatno u 22:55 mislio sam to već obaviti no međutim sve što je moglo iskrslo mi je danas, malopre sam meditirao jer ne mogu da kontrolišem neke stvari 🤣 slobodan dan mi prošao u glupostima.
 
Šteta što nemamo priredbu u seksi terminu, veoma smo nestrpljivi!
Pogađanje ko je šta poslao to može da počne i pre nego što zaspemo ili kad ustanemo lepo naspavani?
 
Šteta što nemamo priredbu u seksi terminu, veoma smo nestrpljivi!
Pogađanje ko je šta poslao to može da počne i pre nego što zaspemo ili kad ustanemo lepo naspavani?
Čim Liby glasa možete da pogađate.

Inače nije meni problem da smućkam rezultate za seksi termin, ali moramo da razmišljamo o gledanosti
 
Bebi Dol je olešena, ali Nina Hagen je pod napadom adrenalina tako da usklađene su šizofrenije.
 
Back
Top