261. FSC - Heaven VS Hell

Još jednom, čestitke @Bebi!! 🥰

Moram da kažem da mi je bilo izuzetno lepo i lako organizovati ovo izdanje, ni u jednom trenutku mi nije bilo too much niti sam se smorio. Zadovoljan sam i koliko je izdanje ispraćeno s obzirom da su u toku ESC probe. Drago mi je što vam se svidela tema i što ste se svi potrudili i stvarno čestitke svima ❤️

Hvala i svima koji su glasali za Mari Bellu! To je pesma koja mi stoji na spisku više od godinu dana i ovo je bilo pravo vreme da je izvadim iz ladice! Uglavnom, bilo je nekoliko pesama koje su mi tako dugo stojale na spisku, i onda ih neko drugi pošalje i ili pobede ili završe jako visoko, osećao sam da bi to slučaj bio i sa ovom pesmom i na kraju se odlučio za nju, i drago mi je što jesam.

Čestitke i pesmama koje su mi u finalu bile u top 3:
12p Caskets - Glass Heart @Petar
10p LAZZA - 100 Messaggi @Choda
8p Sam Smith - Fire On Fire @Replay

Ove 3 sam bukvalno vrteo tokom celog izdanja, a LAZZA mi je definitivno otkriće izdanja!

Jedva čekam da se preselimo pod paučice 🙏
Drago mi je da organizator ceni moj ukus!!!
 
I dalje mi je krivo što Alien Superstar nije završila u finalu. Ako se ja pitam, to je najbolji predlog koji si slao, a sigurno je i među većim otkrićima otkad slušam FSC. 👏
I meni je zao 😭😭😭 Jako je lose prosla, mislim da je bila dead last, ali je svakako lepsi osecaj videti ovakav komentar i da je pesma ostala upamcena i posebno mi je drago da se bas tebi svidela toliko. Zapalicemo ballroom scenu sigurno jos jednom Dody! 🔥🔥🔥
 
Jeeee, prvi put u finalu i to na levoj strani tabele 🤗🥳 hvala forume! Cestitke Bebi na pobedi; i Stefanu na organizaciji, odlicno sto di napravio bas sad FSC da nam smanji stres i ispuni kvalitetno vreme dok cekamo nastupe.
 
Neizmerno mi je drago sto je moja pesma jako lepo prihvacena, pogotovo na online takmicenju sa velikim brojem takmicarskih pesama. Uglavnom su svi razumeli odredjene segmente pesme, sto me raduje. Bilo bi kul da mi je Beyonce donela bodove na LU, ali 11. mesto je jako dobar rezultat. 🤠

Mnogo je faktora koji su morali da se povezu, i "Daddy lessons" sa "Lemonade" i "Jolene" koja prethodi "Daughter" na albumu kao i privatan zivot Beyonce da bi se izvukla prava poruka pesme, ali @Destry94 me je najezio komentarom, koliko je lepo shvatio pesmu i to samo na osnovu emocije, lyrics-a i grafike koja je veoma suptilna. Destry, moj najveci respekt za nacin na koji pristupas muzici. 😇

Privilegija je ziveti u eri Beyonce i osetiti bar delic njene energije. 💖

Hvala svima koji su glasali, cestitke pobedniku i organizatoru, next stop "Planet Wars" i hope. 🎀
Hvala ti puno! Zaista mi znače ovakve reči pogotovo od nekoga ko na sličan način pristupa muzici! Pesma koju si poslao je čista umetnost o kojoj se eseji i diplomski radovi mogu napisati jer je stvarno duboka tema koju je Bijonse u pesmi iznela. Poslušaću i te ostale pesme da bih povezao priču. Ja sam njenu filmsku karijeru više ispratio nego muzičku :D
 
Čestitke organizatoru @Stefan28 , sve je bilo na jako visokom i prelepom nivou. Lepa sreća za vas!
Čestitke i mome Bebiliju @Bebi , znam da si sritan i da ti je lepo i meni je lepo i drago zbog te!
Hvala na glasovima ne znam kome sve jer ne mogu si otvorit tabelu preko telefona a i mrzi me iskreno da redom nabrajam ali znajte da cenim. Pogledaću sutra.

Ovo su moji glasovi u finalu, tagujte se sami. 12 ica je jedna od mojih najomiljenijih pesama generalno ali i najbolja od 30STM

12 - Thirty Seconds To Mars - The Kill (Bury Me)
10 - Siames - The Wolf
8 - Nicholas Bonnin x Angelicca - Shut Up And Listen
7 - Elodie - A Fari Spenti
6 - Mari Bella - Different Kinda Love
5 - Jessie J - I Want Love
4 - TRIQUELL - Jugular
3 - Bambie Thug - Tsunami (11:11)
2 - Il Volo feat. Irama - Saturno e venere
1 - Sam Smith - Fire On Fire
 
Da se zahvalim svima na poenima za TCG :
Endregi na 10 poena (ovo mi je bio i omanji šok, usput smo razmenili "desetke")
dracarysu na 7 poena (svidela mi se i tvoja pesma, ali jednostavno premalo prostora za poene)
EvilSmileu na 6, Leu na 5, Tinteu na 4, Replayu na 3, kao i Milanu, Margy, Rou i Destryju na po 1 poenu.

Od ostalih rezultata, šteta za ispadanje Elementala u polufinalu, a u finalu je Lazza mogao malo više (pesma mi je baš otkriće), a posebno Moncrieff.

Printscreenovi: prijave: Lignjoslav, Choda; glasovi - polufinale: Dežurni, Margy; glasovi - finale: Pipi (čestitke na prvom finalu i levoj strani tabele) i Storm.

Molila bih i @Petar da postavi prijavu i glasove organizatora kad bude mogao (ako već nije). :)
 
Jel Bambile prvi non binary winner na fsc?
 
Pošto sam bio odsutan želim u posebnom postu da se zahvalim i svima kojima se pesma Glass Heart našla u top 10 u finalu. To je pesma koja je bila na mom spisku od momenta kad sam je čuo i samo je čekala pravi trenutak. Kad sam video da je 10. mesto znao sam da su poeni ili bili top poeni ili nula. :D

Hvala naročito:

12 @Stefan28 @Marko @Leo Cezar
10 @Margy @MilanB @Pokahontas
08 @Djole89 @Filhy
 
Hvala svima na sprdačini od poena za vanvremenski hit starog foruma, sad znate kako bi prošao!


I đe je onaj/ona što bi mi rekla za neku pjesmu od Manntre, kad ih znam sve napamet
 
Back
Top