al Albanija 2024: Besa Kokëdhima – TITAN

Albanija
Evo ja smatram da su RS i Srbija jedno, bez obzira na to što je RS sastavni deo BiH. Pitajte to bilo kog Srbina od Prijedora do Trebinja reći će vam isto. I ne vidim zašto na isti način ne bi i Albanci gledali na Kosovo. Kao što je nama, gde god da živimo, u glavama Beograd glavni grad, tako je insvakom Albancu na tom mestu Tirana.

Dosadni ste više sa tim prebiranjem po krvnim zrncima bilo koga. Pojedinci prozivaju za jezik nekoga kome srpski nije maternji, a veliki dwo članova ovog foruma kojima je srpski maternji jezik nema blage veze o tom jeziku. Tačno čovek ostane u čudu kad naleti na neki duži pravopisno ispravan post.
 
Evo ja smatram da su RS i Srbija jedno, bez obzira na to što je RS sastavni deo BiH. Pitajte to bilo kog Srbina od Prijedora do Trebinja reći će vam isto. I ne vidim zašto na isti način ne bi i Albanci gledali na Kosovo. Kao što je nama, gde god da živimo, u glavama Beograd glavni grad, tako je insvakom Albancu na tom mestu Tirana.

Dosadni ste više sa tim prebiranjem po krvnim zrncima bilo koga. Pojedinci prozivaju za jezik nekoga kome srpski nije maternji, a veliki dwo članova ovog foruma kojima je srpski maternji jezik nema blage veze o tom jeziku. Tačno čovek ostane u čudu kad naleti na neki duži pravopisno ispravan post.
Tačno, ovde se govori o nekakvom fašizmu i sličnim nebulozama, a zapravo ti koji govore o tome, pišu još užasnije i uvredljivije komentare nego ta pevačica iz Albanije. A takodje i izvor informacija su im opskurni mediji, dok pokazuju takodje i elementarno neznanje o pojavi dvoglavog orla, ako je dvoglavi orao fašizam, onda je to isto i 3 prsta, jer njima je orao, isto što i nama 3 prsta i to je činjenica, ali u informeru recimo objave da je dvoglavi orao fašizam i simbol nekakve velike Albanije i onda ljudi to pišu, kao i za onog lika što su naši mediji govorili da je provocirao Sanju, a posle se ispostavilo da je dezinformacija, ali na ovom forumu ljudi jos uvek pisu o tome kao da je istina lol
 
@Undercover ,ja nisam citao nigde gde je tako deklarisao,ne znam u kom kontekstu je to rekao,sko je rekao.Posto smo vec promasili temu ,treba zahvsliti moderatore koji nam to dozvoljavaju,imam jedno pitanje
Dali nazivas fasizsm ako naprimer neko kaze da Rs i Srbija zivjeti u jednoj drzavi
'Alo liče, demantovao sam te u svakoj tvojoj laži i iznio ti dokaze gdje je i šta je dotična izjavljivala...
I prošle i ove godine braniš albanske izlive mržnje, navodno ne mrziš nikoga a ni u jednom momentu se nisi ogradio i osudio Keljmendijeve i ovu Besu već naprotiv - iznova i iznova pronalaziš izgovore u njihovu odbranu, sve trčim da ti povjerujem lol.

Sad kad sam te pokopao argumentima, skrećeš temu na R. Srpsku koja nema veze sa ovom temom a to radiš svaki put kad si satjeran u ćošak i ne znaš šta da odgovoriš jer znaš da si provaljen, mislim da sam bio isuviše jasan.
 
Elsa Lila učestvuje u albanskoj verziji Farme VIP 😂😂 obožavam
 
Albaniji suptilnost/ svedenost Ahilova peta.

Takođe, još jedna pesma sa bolno glupim tekstom. Prvobitna verzija pesme je, ukoliko ne grešim, bila o nezdravoj vezi, što je kao šta god. Sada imaju potpuno novu pesmu o nekakvom osnaživanju i predstavu nemam kako su i zašto napravili poređenje Bese sa titanima iz grčke mitologije 🤣 Ne znam kad se pominje da su bili hrabri, uglavnom su se međusobno poubijali. Jedino što je titansko ovde je njeno poprsje.

#1 stvar koja me nervira kod evrovizijskih pesama su glupi i besmisleni tekstovi o osnaživanju koje je sklepala veštačka inteligencija.
 
Last edited:
Vera Grabocka se vraca sledece godine kao producent fik-a. Racunajte Arilenu Aru kao predstavnicu Albanije za sledecu godinu.
 
Dakle pukla Sashetina. Isti tim je Rydman, btw, a on radi i Nemu. Rydman podobijao tendere na Escu 😁
 
Očekujem opet neki haos na sceni a la Ronela, jer ova revamp verzija nije za stati i pevati.
 
Ovo nekako nije pesma na prvu loptu. Nije mi se uopšte dopala prvi put, tj. bila je na samom začelju, a sada mi tek nekako refren dolazi do izražaja i počinje da mi se (malo) sviđa.
Ne znam kako će uspeti da se iskopa i plasira se u finale, pogotovo što rano nastupa. Teško da će i mnogobrona dijaspora da joj pomogne. 🫤
 
Back
Top