Angellina

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,523
Points
118
Učesnica ovogodišnje Pesme za Evroviziju, Angellina, nastupila je juče na Belgrade Music Week-u.​

Na 32:45 je "Origami".

 
Uu ovo je odlično, više mi se sviđa nego "Vanila". Spot je stvarno odlično urađen, Ljubba je neprevaziđen 👽
 
Ovo kao da peva Breskvica ili Mahrina, smor...
 
Meni je najbolja njena pesma ova


i "Dah po Dah" isto jedna od boljih. "Origami" ne mirišem, a "Lanac" mi je onako
 
Sto se tice Vanile i Mesecine, melodija mi je super, ali je tekst katastrofa, narocito Vanila. I zasto Andja ne moze da ima pesmu koja traje bar punih 3 minuta?!
 
Angelina je najavila album "1000 ljudi" koji izlazi 18.12.
Ne znam šta sam propustio ali mislio sam da ona i dalje sarađuje sa Amidžićem i Konom. Znam da je imala u planu album još 2020, pa je počela kao album da izbacuje u delovima pa spajala, pa na kraju to nije album.. Hajde napokon da skrpi ceo. 12 pesama, obećava 😍
 
Bacio sam uho na ovo, nije loš albumčić, ali može Angellina to mnogo bolje.
Najviše mi se dopadaju ove dve:


 
Pa meni se ovde svasta svidja. Samo mi je njen glas nekako previse miran u nekim delovima - Angellina antistres!

Sakrij suze, Sviraci i Dodiri su mi omiljene. Svaka drugi zanr. Ono sto mi odgovara je sto je u tom pop maniru malo sarala i sa elektronikom, i akustikom, i narodnjackim stilom... Bravo Angy, nije album veka, ali ce se slusati, jer jako, ali jaaako prijaju!
 
Upravo sam čuo pesme kao i da nisam.. 1000 ljudi mi je zazvučala dobro, sve ostalo kao da nisam ni slušao. Daću priliku pesmama opet ako mi se bude slušalo opet.
 
Upravo preslušao pjesme. Uglavnom flop album.

"Ti se samo sebi sviđaš" joj je najbolja pjesma sa albuma, nešto bi sa tim mogla uraditi, a od ostalih Zlato moje i Svirači su mi ok.
 
Update: Angellinin album mi je grower

Mislim da je album sasvim solidan i da će imati ok uspjeh
 
Back
Top