au Australija 2023: Voyager - Promise

Verovatno borderline, živo me zanimaju poeni koje su dobili.
 
Bili su baš dobri. I dalje mislim da su se uvukli u finale
 
Ma kakav borderline, ovo je komotno bilo u top 3-5 u ovom polufinalu.
 
Uz Jermeniju rekao bi isto top 2 nastup veceri, onaj pocetni deo kao da gledam spot, a ne nastup. Pesma mi je isto cool.
 
Ne verujem da su bili borderline, pre mi se čini neko 5. ili 6. mesto. Dobar nastup, inače.
 
Jako dobar nastup zaista, medju najboljima u drugom polufinalu. Pesma mi se, doduse, i dalje ne dojmi. Nemam predstavu kako ce proci veceras, mozda uspeju da zakace top 15.
 
Australija osvojila drugo polufinale i završila u top 10 u finalu 😍 Rekoh vam da su pokidali!
 
Stvarni su napravili boom sa nastupom, a pritom su vokali jako dobri, i tako je odavalo neki non ESC utisak. I izgledalo je i zvučalo baš svetski, što se kaže..
 
Ovo mi je misterija zaista. Koliko god da je 2. pf bilo loše, nejasna mi je pobeda u istom i misteriozno topljenje tvt glasova u finalu. U svakom slučaju, daleko je ovo od pesme koja zaslužuje visok plasman, ali mi je od svega najviše podnošljivo. I da, slažem se da ih ne moramo gledati ubuduće, nadam se da se povlače. Zapravo nikada nisu ni trebali biti deo ESC-a, ali logika EBU-a.
 
Apsolutno mi nije jasno kako neko ko ubedljivo trijumfuje u polufinalu dobije neku mizeriju od glasova u finalu
 
Ali tvoje prognoze da neće proći dalje, a ljudi pobednici polufinala. Nema Bimbl, nisi ti više za ovo
 
Kupovali kartice. Ajde molim te to je očito. 😂
Ja sam stvarno bio ubeđen da će da lete
 
Ja sam frapiran pobedom u polufinalu. Jeste da je bilo kataklizmično loše pf, ali svejedno...
 
Back
Top