au Australija 2024: Electric Fields - One Milkali (One Blood)

Vrlo moguće da će u vrh iako ne zaslužuju ni dvocifren broj poena
 
Muška žena došla sa poljane limuna odevena u bele krpe nevinosti, sa svojim mužem odbačenim članom plemstva koji ima izraz lica osobe sa erektivnom disfunkcijom.
 
Omgggg this is so feel good sooong, guuuurl you are slayyyyyinggg.

Kako ja zamišljam fanice kako ovo favorizuju samo zato što je pederskog porekla.
 
Iako mi je guilty pleasure, nije za finale i nastup izgleda da će biti kič što mi se takođe ne sviđa
 
Muška žena došla sa poljane limuna odevena u bele krpe nevinosti, sa svojim mužem odbačenim članom plemstva koji ima izraz lica osobe sa erektivnom disfunkcijom.
Vi ste antropolog po struci?
 
Muška žena došla sa poljane limuna odevena u bele krpe nevinosti, sa svojim mužem odbačenim članom plemstva koji ima izraz lica osobe sa erektivnom disfunkcijom.
Joooj 😂😂😂
 
Pesma sa kojom su probali da odu 2019. je daleko bolja od ovog......buckurisa. Ima nekih, uslovno receno, dobrih momenata ali poprilicno je lose.

Mislim da je ovo najslabija pesma koju su Australijanci poslali do sada i bicu iznenadjen ako ne spakuju kofere vec u utorak.
 
A nzm meni je simpatičan ovaj nastup hahahah, dopada mi se taj dio sa dižeriduom, baš mi je onako kulturološki momenat. Ako Slovenija bude flop mislim da idu dalje i u subotu zatvaraju finale.
 
Ma nema šanse ljudi da glasaju za ovo, ne osvaja ih ni kulturni momenat što predstavlja Australiju. Evropljani vole da se identifikuju sa evropskim kulturnim ornamentima.
 
Back
Top