au Australija 2024: Electric Fields - One Milkali (One Blood)

Meni ovo ne smeta, atmosferična i generična pjesmičica kroz koju se provlače univerzalne ''love, love, peace, peace'' poruke a takvih smo se do sad naslušali milion puta... Zapravo, možda je i bolje kad te neka stvar radi u negativnom ili pozitivnom smislu jer ti ostane negdje memorisana u podsvjesti, na ovo sam totalno ostao ravnodušan.

A za sad ne vjerujem u prolazak a posebno ne u ovoliko jakom polufinalu kao što je naše (da je drugo pa da im se i progleda kroz prste) ali hajde da ostanem uzdržan do proba, mada imam osjećaj da im ne gine drugi flop. :sneaky:
 
Dobra stvar je što je ovo u našem polufinalu i što nam znatno olakšava posao, toliko o pesmi.
 
U 2019, njihova pesma "2000 and whatever" mi je bila super... Ali to je ipak 5 godina pre. Mislim da "One Milkali" ove godine zvuči mi kao da je od pre 10 godine. Ipak, ja sam iz Australije i voleo bi da Australija dobro prođe, ali ne verujem da može ova pesma da daleko prođe kad imamo dosta interesantnih pesama ove godine. Pesma mi je dosta "basic". Sorry.
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Minipop

snmckey.jpeg
 
Moj prvi i poslednji post u ovoj temi, smorčina od pesme!
 
Za mene oni kao da ne postoje ove godine, toliko su bitni. :sneaky:
 
Back
Top