at Austrija 2023: TEYA & SALENA - Who the Hell is Edgar?

Može i Slovenija naravno, i Jermenija, i Kipar...

Ali zavisi ko je u žiriju kod nas, ako bude neko sa Beo 2020 (Igor, recimo) ili čak Konstra, sigurno će je staviti u top 3
 
Konstra je davala neke izjave o favoritima tako da sigurno neće ona.
 
A 2019. Ricky iz Španije odmah napisao da mu je Tamta favorit i bio u žiriju svakako, niko nije reagovao

Možda može da prođe to ako je samo rekla ko joj je favorit, to može da se promijeni, ali ne bi mogao tipa Baloš jer je baš ocjenjivao pjesme za Eurojury.

Nadao sam se da će Konstra da čita glasove ali ona nastupa ovde kod nas sutra veče 😂
 
Zabavne su bile i zanimljive. Po prvi put sam bas uzivao u pesmi. Nastup je potpuno u skladu sa pesmom.

Voleo bih da prodju dobro, ako nista drugo, zbog nase Teye :D Kod publike ce dobro proci ali za ziri nisam siguran.
 
Moja ocena je ostala ista kao i kad sam je prvi put čuo, a to je od 20-26 mesta.
 
Urnisali su ih sa žrebom, iskreno. Poslednji top 10 sa pozicije #1 bio je 2016. kada je Belgija osvojila 10. mesto, sve ostalo oko 15. ili ispod 20. Ako budu pružile energiju kao u polufinalu, ne bi me čudio ni debakl. Ali svakako će biti fan flop.
 
E sad prije finala samo da napišem još jednom koliko mi je drago zbog Teye, više puta sam 'prebacio koju' sa njom još od 2020, pratim šta radi i djevojka se baš baš trudi a nakon ESC-a se seli u Berlin da radi kao full-time tesktopisac. Neka samo nastavi da kida, ova pjesma joj je odlična, srećno i njoj i Saleni i ajde da se nadam da mogu da završe u top 10 na kraju, da će umjetnici u žiriju da se prepoznaju u ovoj kritici a i da će publika da ih podrži. Zaslužile su. Glasam za njih sa srpskog broja.

U INAT ENDREGI TEYA U TOP 10
 
Last edited:
TEYA & SALENA!!
VAŠE JE DOŠLO! ❤️🤍❤️🇦🇹
Po, po, po, po, pokažite noćas celoj Evropi i svetu!! 👊🙌
 
Prosle bi bolje za 2-3 pozicije da su nastupale u drugom delu, steta. Mada nista im mi to ne bi znacilo.
 
I ovde je očekivan flop kod publike. Pesma niti ulazi u uši, niti ima nastup. One tu nešto mrmljaju, kontam da je ono Po Po trebalo da bude zarazno pa da udje u uši širim masama ali jok. Ravna linija. Čim je izašla bila mi je nebitna pa nisam razumeo hajp koji se stvorio, drago mi je da se pokazalo da je bio neosnovan.
 
Back
Top