at Austrija 2024: Kaleen - We Will Rave

Meni se sviđa, mada su pokreti kao da gledam Zejnu
 
Ne sviđa mi se koreografija kada krene onaj drop, moglo je to bolje da se odradi. Čekam da vidim onaj deo kad je plesači rotiraju, to bi moglo moćno da ispadne.
 
Ne vidim scenario u kom ne prolazi, nadam se samo da neće drastično vokalno kiksnuti. Gruzija i Malta mi tako vrište NQ kada pričamo o nazovi bopovima, dok Austrija i Grčka zbog mnogo prijemčivijih pesama imaju znatno veće šanse.
 
Ljudi misle da sam lud kad kažem da ovo može da izvisi ako ne bude na nivou. Ne znači da oće, ali postoji šansa.
 
Bit ce to neki rezultat tipa Teye i Salene lani vjv
 
Srbin joj radio kostim. Ufff kada luda Karla bude oplela po njemu da ju je iskopirao 😍
 
Ma sta je ovo rekla sam? Ni blizu energije, rezije cak ni sa Barselona pre partija. Fale kadrovi, fali dinamike... Bukvalno nastup iz publike izgleda 10x bolje nego ovaj reziran. Ako ne promene nesto pod hitno, mislim da na kraju ispada ona na prvom frontu zenskog bopa.
 
Ovo će kod publike dobro proći, ne znam koliko ali radi ovaj retro rejv zvuk sigurno. Žiri nema šanse, ako ima pravde prema Hurricane ovo treba ispod 20. mesta.
 
Za Hurricane je bila mana to sto nije bilo publike, jer verujem da bi bio jos bolji utisak kada je publika tu.

Meni je ovo odlicno, zadovoljan sam. Sto se tice publike, moze da prikupi dosta glasova. Za ziri nisam siguran koliko moze "visoko".
Svakako ocekujem da fino prodje i da ne bude ispod 15. mesta u finalu.
 
Meni i dalje daje vajb pesme koja od žirija osvaja 3 poena. :D
 
Ja i dalje imam utisak da će Gruzija proći bolje od Austrije, zato što ova pesma odaje utusak "sterilonosti". Pesma je generalno rađena po proverenoj formuli, da se svidi fanovima, nastup je takođe rađen po formuli i sve je to nekako "savršeno" uklopljeno, jedino deluje da Kaleen nije 100% u tome.
 
Austrijska delegacija je stigla da obiđe Malme.

Foto: ORF/Roman Zach-Kiesling

zkpvEWV.jpeg


XCmcjEe.jpeg


KL1oI0f.jpeg


OqUhMK4.jpeg


PJNKXTY.jpeg


LQ5E9on.jpeg


Kaleen i Končita

WBEKwRj.jpeg


Jučerašnja proba u sali za ples

KvcmIhM.jpeg
 
Back
Top