at Austrija 2024: Kaleen - We Will Rave

Ova zena mi daje vajb one Soleeeeyoo soleyooo help
 
Deluje da nastup "puno košta", videćemo kako će zvučati. Ako baš ne bude totalni fijasko vokalno, a ne bi trebalo, mislim da ide u finale bez većih problema.
 
Nešto mi nije pojela sa ovim nastupom kako se predviđalo, bukvalno se na onim partijima više lomila i plesala. Bez obzira na sve vrv ide dalje
 
Pomozimo ovoj zemlji da napokon nađe adekvatnu pjevačicu 😭
 
Ocekivala sam potpunu katastrofu tako da je ovo jos i dobro
 
Pia Maria je verovatno u top 3 najgore pevačice ikada koje su se pojavile na Evroviziji, a možda čak i najgora.
 
Pia(na) Maria 😍

Dobar meme je ona bila, poštujem definitivno 🙏
 
Ja se njenog nastupa uživo ni ne sjećam
Blago tebi. 😔 Ne mogu da zaboravim kako je upropastila dobru pesmu.

Nadam se da ce Kaleen biti odlicna, pre svega u plesu, posto malo peva i dovoljno je ok, i da ce energija biti na nivou. Drzim joj fige za finale.
 
Au. Kakav poraz. Pa Barcelona preparty kad je igrala sama, je bilo bolje iskadrirano nego ovo. Koreografija se skoro ni ne vidi, samo malo lomatanja, laseri na sve strane. Vokal - prihvatljivije mi je od Nutse koja preteruje, ali na kraju ga ekstremno isfalsira, kao losa karaoke pevacica. Sta znam. Mozda i ispadne u polufinalu, ali ako udje, em na glas, em na nastup, ovo bi islo na dno. Zao mi je, jer pesmu mnogo volim.
 
Pa Kalin ni nema koreografiju, doslovno samo pozira sve vreme. Iskreno, bolje da prođe Malta, ona se devojka polomila.
 
Nije ovo takmičenje ko će više da se polomi. Austrijska pesma je bolja, i biće sve to lepo.
 
Pa ona se lomata al dzabe kad nista nije uhvaceno kako treba, ni lomatanje, ni seksi plesaci, ni koreografija a pevanje joi bas i ne pomaze. 🙄
 
To stoji, kadriranje ne prikazuje koreografiju dovoljno
 
Back
Top