at Austrija 2024: Kaleen - We Will Rave

Ok pesma, ali nije me preterano radila, vise bi voleo da vidim Maltu da prodje.
 
Drugo polufinale na ORF 1 gledalo je do 712.000 gledalaca. Nastupe je u proseku gledalo 600.000, uz udeo gledanosti od 25%, dok je udeo u ciljnim grupama 12-49 i 12-29 33% i 37%.

Foto: ORF/Roman Zach-Kiesling

Kaleen na konferenciji nakon polufinala

zMypUxS.jpeg


6nF3F8B.jpeg


CRg8PWn.jpeg
 
Jutros, par twinkiča pijanih vracajuci se u svoj hotel zapjevase damtidamga vi vil rejv, bas mi je bilo toplo oko srca.
 
Ocekivano i zasluzeno finale. Nadam se (barem) top 15 veceras.
 
Ocekivano 24. mesto, vokal u finalu bas los, nejasan i nije bio cist. Uz pesmuljak iz 90tih, ocekivan flop u finalu.
 
Znamo ko će sledeće godine biti stand-in za Piciky 🎭
 
Ma izvozalo mene opet ovo jučer, pa me osuđujte koliko oćete! Ali realno ovo je već treća godina zaredom da Austrija šalje te brže dance pjesme, a nekih jačih rezultata nema nigdje, vrijeme je za promjenu strategije, ne ide više ovako
 
Ma meni je lutkica Kaleen bila baš topić, vokalno tanka činjenica, ali pesma mi je vožnja i to je tako. Volim ovaj zvuk ali je završila kako sam i očekivao, jednostavno nije tu bilo prostora za dobar plasman. Očekivao sam malo veću podršku tvt-a, doduše. Čudi me da nisu tražili da se ponovi nastup, onaj fejl sa radom kamere u najbitnijem momentu pesme nije baš bio naivan.
 
Meni je bila super iako je imala Zejna sindrom mrtvog puvala u brzoj pesmi
 
a sta se ono desilo kada je pre njenog nastupa krenuo kao neki kratki film o necemu i samo se to prekinulo pa je onda pocela austrijska razglednica
 
Back
Top