az Azerbejdžan 2023: TuralTuranX - Tell Me More

Još jedna u nizu pesama koja se neće kvalifikovati, a koju ću besomučno slušati. 😆
Da ne bude kao Rosa Linn, viral nakon ESC-a...šta li je to, jedva čekm da čujem.. :oops:
 
Nema tu nekog kapaciteta za viralno širenje kao što je Snap imao. Ali sačekajmo još sat vremena kada izlazi spot, pa da se i posluša i pogleda spot i stekne kompletan utisak.
 
Nema tu nekog kapaciteta za viralno širenje kao što je Snap imao. Ali sačekajmo još sat vremena kada izlazi spot, pa da se i posluša i pogleda spot i stekne kompletan utisak.
Meni još uvek nije jasno zašto je Rosa prošla tako loše,a zapravo možda najviše i postigla nakon toga,pesmica možda deluje njanjavo,ali meni je ono sasvim ok i zaslužilo dosta bolji plasman od dna tabele u finalu na kojem se našla...
 
Neće sigurno, nije dovoljno komercijalna. Za divno čudo, mojoj ESC ekipi se sviđa iako se retko slažemo, ali izgubiće se u ukupnom line up-u.
Da ne bude kao Rosa Linn, viral nakon ESC-a...šta li je to, jedva čekm da čujem.. :oops:
 
  • Love
Reactions: Mrm
Pa nisu nesto ni za Efendi glasali.
Realno već 10 godina Azerbejdzan nema neki vrhunski plasman i velike glasove dijaspore,realno 2013.godine poslednja meni makar njihova zapazena,nakon toga potop totalni..
 
Realno već 10 godina Azerbejdzan nema neki vrhunski plasman i velike glasove dijaspore,realno 2013.godine poslednja meni makar njihova zapazena,nakon toga potop totalni..
Pa dobro Chingiz, 8. mesto ok je to...
 
Grcka zadnje dve godine TOP 10 tako da ne bih njih u tu kategoriju.

Realno već 10 godina Azerbejdzan nema neki vrhunski plasman i velike glasove dijaspore,realno 2013.godine poslednja meni makar njihova zapazena,nakon toga potop totalni..
Pa u zadnjih 10 godina samo jedan TOP 10 plasman, osmo mesto.
 
Zaista su ti Azeri postali nebitni. Imaju to osmo mesto sa Čingizom i to je sve u zadnjoj deceniji. Ali imaju i sreće, žiri ih je spasio tri puta ispadanja.
 
Meni ovo ima više šansi od Švajcarske i Holandije da prođe u finale ... još ako se desi Moldavija slučaj 2021 god i 💰💰 12 tvt poena💰💰 nekoliko zemalja😅
 
Back
Top