az Azerbejdžan 2024: FAHREE feat. Ilkin Dovlatov - Özünlə Apar

Ma ovo je odlicno! Prava bi steta bila da Azeri ne udju u finale ove godine. Ja cu glasati prvi put za Azerbejdzan!
 
Aisel je sa ovako zalizanom kosom ista Ruth Lorenzo :oops:
 
Ova pesma mi se dokopala top 6 i sad mi je žao što će ispasti u PF 🥺 Mislim da je baš potcenjena. Ovo je otprilike nešto najbliže ove godine muzici koju inače slušam van Evrovizije.

Ali mi je drago da mi se konačno sviđa neka njihova pesma, prvi put su mi u top 10.
 
Слажем се да је потцијењена, али ја ју очекујем у финалу и то пролаз са 5 - 8. мјеста из пф
 
Još jedna stena u najavi xD
sestra-antonija-srecni-ljudi.gif
 
Au, sa tim kamenom... 😂 Bitna je estetika, kod nas izgleda najefektnije i najskuplje, makar sudeći po onome što smo imali prilike da vidimo.
 
Ja se iskreno nadam da EBU sugerise delegacijama promene u nastupu ako je vec prijavljen nastup sa slicnom scenografijom. Kad se toliko "brinu" o produkcijskom kvalitetu show-a.

Au, sa tim kamenom... 😂 Bitna je estetika, kod nas izgleda najefektnije i najskuplje, makar sudeći po onome što smo imali prilike da vidimo.
Dzaba estetika, kad ljudi vide isti prop toliko puta, bice u fazonu: "jos jedan kamen". Ko onomad sa onim srebrnim haljinama 😄 Dobro je jedino sto je u polufinalu, pa se u finalu nece ponavljati 😄
 
Back
Top