az Azerbejdžan 2024: FAHREE feat. Ilkin Dovlatov - Özünlə Apar

Nastup besmislen i bez ikakve poente. Dosadni do bola. Nije isključeno da su i ovaj put završili sa nulom
 
Nastup besmislen i bez ikakve poente. Dosadni do bola. Nije isključeno da su i ovaj put završili sa nulom
Pa nije turska dijaspora valjda toliko fejlovala, ipak pesma ima tih tradicionalnih elemenata. :ROFLMAO:
 
Azeri nastavljaju svoju flop eru, meni je nastup bio baš smor. Vidi se da su se zasitili ovoga i ne znaju šta će i kako će dalje
 
Mozda i najlosiji nastup veceras. Steta, pesma mi se dojmila :sneaky:
 
Šteta. Predivna pesma i meni lično najbolja pesma koju je Azerbejdžan poslao na Evroviziju, bar otkad ja pratim. Prvi put su mi bili u top 10.

Slažem se da je nastup bio mlak, nikako mi nije išao koncept futuristike i naučne fantastike uz pesmu koja zvuči drevno i obojica su nekako delovali ukočeno i neprirodno na sceni.

Očekivan ispadak, ali bih voleo da su prošli u finale umesto Luksemburga, Kipra ili Finske.
 
Pa pesma je ok, nije moralo biti engleskog, nastup je svakako mogao biti bolji ovaj drugi je samo tako stajao i pustao glas, ali mi ipak najvise njih zao zbog ispadanja.
 
Meni je stvarno fascinantno kako su oni uspjeli doći od ovoga:

1715158642596.png

do toga da ispadnu u polufinalu u kojem ispada pet država
 
Nemaju Azeri više motivacije da se dodvoravaju Evropi, baš sam skoro pogledao neki snimak na YT na tu temu. Bukvalno kad je nakon 2013 uvedena serija pravila o kupovini glasova, gde je EBU promenio pravila da ukoliko se desi neki incident sa manipulacijama u državi, emiter bi svakako naje*ao. I od tad Azeri imaju samo jedan top 10 plasman čini mi se.
 
Ma pipkali su se pred polufinale, kao prosle godine, to je baksuz. Super pa mi apstiniramo uspesno!
 
Pa otkako je zabranjeno kupovanje glasova oni su i počeli da ostvaruju realne rezultate
 
Back
Top