be Belgija 2024: Mustii - Before the Party’s Over

Interpetacija btw može da se vidi da li je dobra samo kod uživo izvođenja..
 
Slušao sam neka njegova live izvođenja i sasvim je dobar. E sad, ova pesma jeste zahtevnija, videćemo kako će zvučati. Mislim da će se realna slika stvoriti tek nakon proba.
 
  • Like
Reactions: Mrm

Ne sviđa mi se kako je izveo pesmu u Madridu, ozbiljno se mučio na par mesta i škripao zbog silnog drmusanja (ili čega već). Mislim ok, može i tako ali onda mora da nabije kondiciju kao Sanja Vučić, ovako baš i ne ide. Možda je u pitanju i malo ležerniji pristup, ne znam...očekivao sam bolje izvođenje.

Svakako mi ostaje favorit, ali me nervira ovako traljavo pevanje.
 
Mislim da je do ležernijeg pristupa i da će u Malmeu zvučati super. Ono što me više brine je nastup. Belgija je tanka sa stejdžingom, definitivno u deset najgorih država po tom pitanju. Nadam se da su unajmili najboljeg reditelja u državi jer ova pesma to zaslužuje, a ne neke trećerazredne kao inaće.
 
Madrid are you with me!

Lonely Ghost Town GIF
 
Belgija stvarno pojma nema da napravi nastup. Teško nama.
 
Ima potencijala, samo ga glas nije bas sluzio u Madridu. Videcemo da li je u pitanju akutno ili hronicno stanje.
 
Ovi prvi live nastupi jesu u određenoj meri pokazatelj onoga što nas čeka na velikoj sceni, ali ih takođe treba uzeti sa rezervom. Pesma je brutalna i od starta mi ima winner vibe.
 
Ovo nije dobro 😭

Pevanje je vrlo tanko i glas mu nije ni gladak kad treba, niti je prodoran kad treba. Sve vreme zvuči kao da viče i da je prehlađen. Takođe je i energija malo off, deluje kao da je ljut na publiku, lol.

Možemo komotno da otpišemo Belgiju kao pobednika, iako je studijska verzija sjajna.
 
Back
Top