be Belgija 2024: Mustii - Before the Party’s Over

Nisam gledao probe ali želim mu sa bude dobar. Ne znam kakav je live ali studio verzija kida. Jedino bih, ako mene neko nekada bude pitao, onaj deo od osam čini mi se ponavljanja “before the party is over” malo napravio dinamičnijim nekim vokalnim varijacijama da se monotonija razbije
 
Na žurkama je bio klimav i daleko od nivoa studijske verzije, a ima i par akustičnih izvođenja i tu je bolji (verovatno jer se ne pomera toliko). Nadam se da će sada biti na nivou.
 
Belgijski Sebastian Vettel mi je sasvim ok.. Sviđa mi se pjesma, ali nastup po slikama mi djeluje bezveznjikavo
 
Mislim da Belgija ostaje u pf. Jednostavno njegov vokal je prosto toliko prosečan
 
Belgija ubedljivo najgori komentari za sad a dusica kako mi ga je zao 😭😭😭
 
Belgija from hero to 0. Ko bi se tome nadao. Da on to dobro peva pa ajd nekako, ali ovako bas slabo deluje sve u kompletu. Nije zvucao dobro ni u onom uvodu, mogu samo da zamisljam sta nas tek ocekuje.
 
Ni ja trenutno ne vidim ništa pozitivno za šta bismo mogli da se uhvatimo, mada i dalje želim da verujem da će vokalno biti dobar a da je nastup lepo iskadriran.

Autfit mi je veliko NE.
 
Ovde je prosto sve mess. Vokali, kostim, glup koncept nastupa, činjenica da mu na LED ekranu iza njega idu scene iz spota, itd.

Ali je ubedljivo najveći problem on kao izvođač. Zvuči baš ružno, ali prosto ima vrlo agresivnu i odbojnu i energiju i izgleda kao da se previše trudi.

Pristojan rezultat je jedino još moguć na konto činjenice da je pesma odlična. Videli smo sa Vesnom prošle godine da su uspele da se ušunjaju u top 10, iako su grupa 6 vokalnih antitalenata i kuvanih nogica. I to je 10. i 16. mesto delili ko nekih 10 poena prošle godine.

Neverovatno da Belgija zaista ima kapacitete da nam servira pobedničku pesmu i to već nekoliko puta, ali obično su im izvođači slabi. Dok je prošle godine bilo obrnuto.
 
Dobro sad Reguluse necemo preterivati i reci antitalenti, niti za Cehinje ni za Belgijanca, oni nisu anitsluhisti vec da kazemo nisu vrhunski vokali i jednima i drugima se desavali falševi, plus nekome su i takve boje vokala lose, ali Belgija nije previse losija stvar od Ceske, svakako preterivanje je sto neki forumasi pisu kako Belgija nece u finale, da je najgori nastup, opet na suv kvalitet Belgija mora proci ove godine, a nije ni da su ostale pesme sve remek-dela, i sa losim nastupom je bolji od vecine pesama u drugom polufinalu.
 
Ali temeljimo očekivanja na osnovu svih izvedbi koje nisu bile sjajne, neke čak ni blizu. Nastup ne deluje preterano kreativan, mada treba biti pošten pa sačekati prenos da vidimo da li je i to slaba tačka. Recimo, ja ga uopšte ne otpisujem za finale i mislim da će proći svakako.
 
I ja mislim da ce proci u finale zbog pesme samo, a u finalu ce prohujati s vihorom
 
A toliko je bilo potencijala…
Videcemo kako to sve izgleda u prenosu, ali to njegovo geeeeeeejm mi ide na zivac.
 
Ovaj ... kolicki je, ' ladno da vozi neki kamiončić iz "Hello Kitty" kolekcije, u spotu dasa, na sceni k'o pokojni Toza - vampir. Niđe veze jedno sa drugim. NQ za gospodina favorita!
 
Ne deluje kao pobednički nastup, niti nastup koji sam očekivao. Neretko se desi da mi glavni favorit uprska, koliko vidim, ni sada neće biti drugačije. Nadam se makar boljem vokalnom izvođenju, ako ništa drugo.
 
Back
Top