be Belgija 2024: Mustii - Before the Party’s Over

Belgija ima bolju pesmu i vokal a po meni cak i nastup i energiju, ja glasam ovde ipak za Belgiju iskreno
 
Ovo je baš tragedija za uši na generalci, ako prođe nek se pomoli bogu da ne dobije nulu od žirija u finalu.
 
Mi kao da smo slusali dijametralno razlicite stvari. Meni ovde nista ne smeta, pored Nema, jedina epic pesma iz ovog polufinala. Moze vrlo lako da mi zavrsi visoko u generalnom plasmanu. Sve mi se svidja i prizeljkujem Belgiji sto bolji rezultat, iako tesko da ce pobediti kad nema hajpa iza njega.
 
Ako može da pjesma prođe, a on da ispadne? Ne? Okej.
 
Krivo mi je jako zbog Mustiija, jer mi je pesma predivna još od momenta kada sam čuo isečak. 💔

Ali ne čudi, jer je od prve žurke i lajva bilo jasno da negde nešto ne štima. Šteta zbog pesme.
 
Baš kao šta sam i rekao, sve mi je davalo vajb Jurija Pootsmana, odlična pjesma u studijskoj verziji, ali nastupu je jednostavno nešto falilo, nadao sam se prolazu, ali eto...šteta baš
 
Belgija mi see PESMA, mahom nikad ne dopada iskreno cak mi je neretko na dnu moje liste, ove godine mi se makar audio verzija po prvi put zaista dopalaa i bio sam u sokuu kaoo, konacnoo i oni da posalju nesto solidnoo ili dobroo, stavim ih u top 4 kod menee na listi i onii ladno bas OVEE godine ispadnu..

Irska, Letonija, Gruzija- 8 godina cekali da opet udju ja msm u finale i konacnoo usli

Svajcarsku i Hrvatsku prozvali kao 8. u finale, daklee broj 8 je u modii ove godinee, dakle moguce da pobedi neko ko bude nastupao pod brojem 8 ili 18.ove godinee, posto je definitivno sve u znaku tog brojaa, sto znaci da Teya nece pobediti, jer broj 11 nije u modi ove godine hehe :D
 
I ja sam se lomio sve vrijeme da li je za prolaz ili ne, super mi je pjesma ali nekako ostavlja napola sa utiskom nastup uživo. Previše tiho i neubjedljivo
 
Belgija mi see PESMA, mahom nikad ne dopada iskreno cak mi je neretko na dnu moje liste, ove godine mi se makar audio verzija po prvi put zaista dopalaa i bio sam u sokuu kaoo, konacnoo i oni da posalju nesto solidnoo ili dobroo, stavim ih u top 4 kod menee na listi i onii ladno bas OVEE godine ispadnu..

Irska, Letonija, Gruzija- 8 godina cekali da opet udju ja msm u finale i konacnoo usli

Svajcarsku i Hrvatsku prozvali kao 8. u finale, daklee broj 8 je u modii ove godinee, dakle moguce da pobedi neko ko bude nastupao pod brojem 8 ili 18.ove godinee, posto je definitivno sve u znaku tog brojaa, sto znaci da Teya nece pobediti, jer broj 11 nije u modi ove godine hehe :D

Irska nije bila 6 godina u finalu.
 
Moram priznati da sam stvarno žalostan, jer je pesma potencijal za pobedu, a uspeli su da je unazade toliko da je na kraju ispala. Svaka čast. 💀 Predvideo sam ovo u recapu, jednostavno je vrištalo NQ. Predvinost od studijske verzije slušam i slušaću zauvek.
 
Last edited:
Kakva ironija da su prosle godine sa onom pesmom bili u top 10, a sa ovom ni u finalu. To samo pokazuje koliko dobar izvodjac moze podici slabu pesmu, a los upropastiti dobru pesmu.
 
Back
Top