be Belgija 2024: Mustii - Before the Party’s Over

Zasluzeno ispao, Belgija zaista ume da izabere pesme koje nisu potencijal za uzivo izvodjenje i da ih dodatno upropasti losim nastupom.
 
Skroz neubedljiv. Pred kraj zvuči još i ok, ali od starta mi je delovalo sve neorganski, šta znam.
 
A šta ako nisu prošli zbog onog što su puštali neposredno pre početka Evrosonga? 🤔
 
Neću više da komentarišem neku pesmu sve dok ne vidim nastup. Ovo je bilo kao za Sennek. Bili su mi jedan od favorita do takmičenja, a sada više ne želim da je slušam.
 
Belgija mora ispadati u polufinalu sve dok ne shvate da trebaju pažljivije birati izvođače i da ne ide uvijek samo na konto pjesme
 
A što je on po vama toliko uprskao? Iskr, to mi nije najjasnije, šta je uradio?
 
Iako volim pesmu, ne bi bilo posteno da je prosao naustrb nekog od finalista. Ono je jako lose izgledalo.

Mislim da nije bio ni jedanaesti.
 
Primetio sam da Belgija cesto flopne kad je medju favoritima, a kad se cini da su poslali nesto nebitno, lagano prodju u finale (cast izuzecima)
Ovo se opet obestinilo
 
Ne samo da lagano prođu kad su nebitni, nego uđu i u top 10. (Gustav says hi).

Meni je baš žao, ali ova pesma vapi za najboljim mogućem vokalom i najboljim mogućim nastupom.
 
Nije mi nikada skroz legla ova pesma (na forumskom glasanju sam dao samo jedan poen), ali sam na osnovu isečaka sa proba mislio da će makar moći da se ugura u finale.
Kada sam video baš neubedljiv nastup uz solidnu količinu dreke, jasno mi je bilo da će i finale biti teško ostvarivo, nažalost.
 
Zna li neko, koji belgijski emiter ima više uspeha sa kvalifikacijama u finale, da ne pitam baš za plasman?
 
Back
Top