me Crna Gora 2022: Vladana - Breathe

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,755
Points
118
LnXKgTA.png

Crnu Goru će predstavljati Vladana Vučinić sa pesmom "Breathe" koju je napisala sa Darkom Dimitrovim. Vladana je poznata domaćim fanovima Evrovizije kao učesnica Montevizije 2005. godine, kada je sa pesmom "Samo moj, nikad njen" zauzela 18. mesto i Montevizije 2006. kada je u duetu sa Bojanom Nenezić i pesmom "Željna" zauzela 11. mesto, te se plasirala na Evropesmu na kojoj je dospela na 15. mesto.

Kako je Vladana izjavila, pesma je originalno snimljena na engleskom jeziku i takva će biti otpevana i u Torinu. Pesma raste do kraja i jedna je od moćnih himničnih balada sa jasnom porukom. Dodala je da sebe vidi samu na sceni i da je moguće da bude sa klavirom.​

MSAtJh0.jpg


 
Iz nekog poprilično neobjašnjivog razloga ovdje očekujem baš dobru pjesmu. Volio bih da se lijepo predstave i dobro prođu
 
I ja ocekujem bas dobru baladu od nje. Oni tizeri su jako dobri.
 
Pa vidjećemo,ali pjesme koje je do sada izdavala su slabe.Ove 2 sa Montevizije i Evropesme su baš loše.
 
Ubedili su me bukvalno njihovim pi-arom da imam neka umereno optimisticna ocekivanja.
 
Ubedili su me bukvalno njihovim pi-arom da imam neka umereno optimisticna ocekivanja.
Naš bivši forumaš i onaj ESC novinar Ervin Juhasz im radi PR tako da nije ni čudo 👍

Biće ovo odlično, kad vam ja kažem
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Nek su se oni nama vratili na ESC da daju 12ku u finalu.. Ostalo objektivno manje bitno, kapiram da su sve poznate pevace vec ispucali.
 
Kad oni treba da objave pesmu, zna li se išta? ...mislim da je bilo negde rečeno krajem februara. ..
 
Back
Top