ESC 2023 – Liverpul, Ujedinjeno Kraljevstvo: opšte, arena, grafika, scena

Da nisu nedavno otkazali liniju BL - Malme, bio bih zadovoljan, ovako...

Nadam se da će Zlatan da bude jedan od voditelja kad je već Malme
 
Iz Beograda Wizz Air leti do Malmea, ali pretpostavljam da će za taj period karte biti malo skuplje, još se ne mogu kupiti.
 
Ovo je bukvalno postala selidba izmedju dva grada, Geteborg ima bas malu arenu.
 
Na tom mestu gde sam pala
Ostala je mrlja mala


Vreme je za Sarin popravni! 😻🙏
Možda je to i odbije da se prijavi. Ako bi ponovo ispala, Malme bi joj bio noćna mora :confused:
 
Ja sam se nadao Stokholmu iz više razloga, ali šta je tu je. Čestitke Malmeu i Kopenhagenu 😃
 
Sad mora da pošaljemo nešto ozbiljno u Malme, sve ove novopečene bez iskustva eliminisati i šansu dati nekoj zvezdi koja nas može odvesti u finale.
 
Baš sam poslao ovo Sari, dobio sam i odgovor 😄

Sad mora da pošaljemo nešto ozbiljno u Malme, sve ove novopečene bez iskustva eliminisati i šansu dati nekoj zvezdi koja nas može odvesti u finale.

U principu da, osim ako se ne desi nova Konstra u svakom mogućem smislu a ne samo u površnom

Stokholmu presudili Tejlor Svift i fudbalski klubovi...

Htio sam da udarim lobanju ali onda sam skapirao da bi išla tebi a ne Tejlor i klubovima, pa sam odustao
 
Konstra i nije u kategoriji novopečenih, imala je ona prilično scenskog iskustva, ali možda nije bila poznatija širim masama.
 
Sad mora da pošaljemo nešto ozbiljno u Malme, sve ove novopečene bez iskustva eliminisati i šansu dati nekoj zvezdi koja nas može odvesti u finale.
I da nemamo splacinu od nacionalnog izbora kao 2013. gde su bukvalno niko nije trudio.
 
Konstra i nije u kategoriji novopečenih, imala je ona prilično scenskog iskustva, ali možda nije bila poznatija širim masama.
Ma dobro naravno, mislio sam na ovaj poslednji dio svakako.
 
Back
Top