ESC 2023 - Spasi svog favorita

Pobedila najbolja. Drago mi je da sam doprineo pobedi ove lutkice, verovatno sam je spasao preko 15 puta, videcu kasnije da nadjem.
 
Zadovoljan pobednikom, ali i da je Marco pobedio isto bi mi bilo drago.
Ne brini, utesio sam ja Marca odmah po proglasenju rezultata! :devilish:

49cb82b38d81287687f9264bab57969a004de3e3.gifv
 
Ali ne znam cemu toliki hejt ka Bejbi. Ok, nisam pratio poljsko NF, cuo sam Jann-a msm nije ni on uzivo bio toliko top, jeste Solo bio horor od lajva, ali do finala je skocila mnogo, pogotovo jer je pesmica skroz basic, nenapdna, summery, ureze se odmah u pamcenje bas zbog toga. Jos i meme-abilna.

Meni je bilo lepo jer je bilo veselo, vrcavo. Bez neke velike filozofije, bez pompe, cist pop pesmuljak. I isto tako mi je drago sto je od tvt-a zavrsila u top 10! Npr nisam trolovao kad sam je spasio, Litva mi je bila skroz neprimetna iako ok, a Mengoni, on mi je prehot, ali pesma precold....
 
Ali ne znam cemu toliki hejt ka Bejbi. Ok, nisam pratio poljsko NF, cuo sam Jann-a msm nije ni on uzivo bio toliko top, jeste Solo bio horor od lajva, ali do finala je skocila mnogo, pogotovo jer je pesmica skroz basic, nenapdna, summery, ureze se odmah u pamcenje bas zbog toga. Jos i meme-abilna.

Meni je bilo lepo jer je bilo veselo, vrcavo. Bez neke velike filozofije, bez pompe, cist pop pesmuljak. I isto tako mi je drago sto je od tvt-a zavrsila u top 10! Npr nisam trolovao kad sam je spasio, Litva mi je bila skroz neprimetna iako ok, a Mengoni, on mi je prehot, ali pesma precold....
Problem je politicke prirode, bejba nista tu nije kriva, ali je iskoriscena za manipulaciju vladajuceg recima u Poljskoj i televizije koja je isto toliko pravedna kao i ceo rezim. Odatle se pojavio ogroman hejt na nju, pre svega, a kasnije i to kako je povezana sa rezimom i slicno… pisalo se ranije dosta ovde o tome, pa da se ne ponavljamo 😉
 
Ali ne znam cemu toliki hejt ka Bejbi. Ok, nisam pratio poljsko NF, cuo sam Jann-a msm nije ni on uzivo bio toliko top, jeste Solo bio horor od lajva, ali do finala je skocila mnogo, pogotovo jer je pesmica skroz basic, nenapdna, summery, ureze se odmah u pamcenje bas zbog toga. Jos i meme-abilna.

Meni je bilo lepo jer je bilo veselo, vrcavo. Bez neke velike filozofije, bez pompe, cist pop pesmuljak. I isto tako mi je drago sto je od tvt-a zavrsila u top 10! Npr nisam trolovao kad sam je spasio, Litva mi je bila skroz neprimetna iako ok, a Mengoni, on mi je prehot, ali pesma precold....
Meni je Bejba bolja od tog drekavca, znači ta pesma je takvo maltretiranje mozga i dalje ne razumem impresije istom. Verovatno jer se radi o borbi za položaj lgbt osoba u Poljskoj, al brate mili napraviš slušljivu pesmu za to ne neko tamo urlikanje ko egzorcizam da se dešava.
 
Meni je Bejba bolja od tog drekavca, znači ta pesma je takvo maltretiranje mozga i dalje ne razumem impresije istom. Verovatno jer se radi o borbi za položaj lgbt osoba u Poljskoj, al brate mili napraviš slušljivu pesmu za to ne neko tamo urlikanje ko egzorcizam da se dešava.
Poslusao si studijsku verziju te pesme?
 
E pa onda je problem u tebi 🤣🤣
Meni ne ta pesma bila za sam vrh ove godine, uzivo mozda nije dobro izveo, ali kada su uspeli bejbu da pripreme i on bi se pripremio 😉
 
Meni je Bejba bolja od tog drekavca, znači ta pesma je takvo maltretiranje mozga i dalje ne razumem impresije istom. Verovatno jer se radi o borbi za položaj lgbt osoba u Poljskoj, al brate mili napraviš slušljivu pesmu za to ne neko tamo urlikanje ko egzorcizam da se dešava.
italy-in-eurovision-v0-cvbn21bswoza1.png

Kod Marca ste imali sve, ali niste hteli da glasate... 😌
 
Meni je Bejba bolja od tog drekavca, znači ta pesma je takvo maltretiranje mozga i dalje ne razumem impresije istom. Verovatno jer se radi o borbi za položaj lgbt osoba u Poljskoj, al brate mili napraviš slušljivu pesmu za to ne neko tamo urlikanje ko egzorcizam da se dešava.
+1, mislim da bi Poljaci lošije prošli sa njim nego što su sa Bejbom

Jann i Luke Black su još u ESC NF sezoni dovođeni u isti koš, pesme sa sličnim, mračnim twink senzibilitetom. To jeste magnet za ESC diehard fanove (pogotovu one LGBT), ali bazični gledaoci bi se smorili kao što su za Luke/a.
 
Znači tako je trebala da pobedi Alicja u Poljskoj, na keca.

Em joj nikad nisu dali drugu sansu nakon 2020., em je bila za klasu iznad svih 2023!
 
Ocigledno je izdala rezim pa joj nisu dali drugu sansu 🤪
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Ne znam italijanski, ali sam preveo 🤣🤭 da, bukvalno to, nista ona”jadna” nije znala 🤣
 
Back
Top