ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

A zašto čekamo Norvežane ne sećam se da su oni imali stenu ili kamenje na nacionalnom finalu, osim tih kadrova poput Srbije i lepih fotki na pocetku nastupa?
 
Ne znam šta da mislim lol.

Izgleda skupo, ali nisam siguran da mi se sviđa.
 
A zašto čekamo Norvežane ne sećam se da su oni imali stenu ili kamenje na nacionalnom finalu, osim tih kadrova poput Srbije i lepih fotki na pocetku nastupa?
Pa pogledaj malo bolje platformu na kojoj stoji pevačica.
 
O nastupima pojedinačnih zemalja, pišite u njihovim temama. Uz slike naravno stavljajte originalan izvor (ako je sa Eurovision sajta, tamo stoji ispod svake ko je fotkao, uz EBU kao uniju).
 
Izgleda skupo, da, i whimsical, što je i očekivano, ali nešto što me užasava na Evroviziji su nebeska tela i generalno svemir kao vizual 💀

Svakako, Poljska verovatno ide u finale na konto uvek dobrog televote-a.
 
Svemir stvarno jeste vrhunac nekreativnosti lol
 
Svemir stvarno jeste vrhunac nekreativnosti lol
Naravno da će ljudi da budu u fazonu ali njeno ime je Luna, mesec, ne kapirate, IQ 200 🧠🧠, ali zabole me. Apsolutno je neinspirativno kao koncept.

I dalje osećam takvo susramlje kad se setim kako su Španci pukli 40,000€ za onaj mesec 2021. 💀
 
ШВЕДАРА

Ја сам сад скапирао да ме занима укупно 0 (нула) сутрашњих проба. Можда једино Азербејџан јер ми је пјесма одлична али ни да ме дирне оће ли проћи или не
 
Slovenija, Portugalija i Azerbejdžan jedino što mi privlači pažnju od sutrašnjih.

Stvarno bih voleo da Raiven vizuelno pokida 🤞
 
Back
Top