ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Evo da podelim sa vama svoje in general utiske o pesmama.

Ovo su mi sve pesme koje nastupaju u prvom PF i koje su mi dobre:
Srbija
————————
Litvanija
UK
Ukrajina
Poljska
Hrvatska
Nemačka
Slovenija
Švedska
Azerbejdžan
Portugal.

Favoriti prvog pf (ne računajući Srbiju):
Ukrajina, Portugal i Slovenija, a direktni finalisti su svi dobri u ovom pf.

U drugom polufinalu je stanje sledeće:
Pesme koje su mi ok:

Grčka
Švajcarska
Češka
Austrija
Danska
Jermenija
Španija
Belgija
Italija
Izrael
Norveška
Holandija.

Favoriti u drugom pf: Švajcarska, Belgija, Norveška i Holandija. Od direktnih Španija super, Italija favorit.

Voleo bih da pobedi neko od mojih favorita ali ako gledam realne šanse sa željama to bi bile ili Italija ili Švajcarska ili Holandija.
 
Nije to ko u Belvilu. To je pored koncertne dvorane Malmö Live, pokraj luke.
 
Pinevud studios prodakšn
Svi će izgenemo u vajd engl Edit
 
Zašto ste zaključali srpsku temu? :( Baš sam napravio klip poređenja nastupa sa PZE i ove probe. Ja sam inače najveći kritičar RTS-a, ali morao bih da se složim, baš ovaj kadar koji je na thumbnail-u morao je da bude isti, taj zum ulevo dok je Teya desno na ekranu SVT nije smeo da menja!

 
Evo sta ovaj pacov priča, znaci ako niste visoko na kladionicama svako vase ucesce na ESC je besmisleno i bespotrebno.



Ceo ESC kao unapred dogovorena simulacija.

Bukvalno, stavljam vam do znanja da nama nisu sve zemlje iste i nemate svi isti tretman.
Gleda da šou bude zanimljiv (redosled predstavljanja pesama), a ako se glavnim favoritima nameste dobre pozicije, onda glasanje neće biti zanimljivo jer ostali neće imati šanse. Gde je logika?
 
Da ovaj kadar na thumb-u sa PZEa je mnogo mocan. Marao bi u potpunosti da se ponovi na ESCu.
Gleao sam isecke sa probe Irske i bukvalno je u svaki kadar Bambie u krupnom planu da krupnije ne moze.
 
Počeo prenos otvaranja, ovo do sada je baš bez veze. Voditeljke trandže proćaskaju sa učesnicima, za sada sa Raiven i Mustijem i to je to.
 
I meni je nekako smor, ne gledam slušam zvuk na LT i gledam u fon, čekam samo Teyu i Lazanju da vidim taman su jedno pored drugog, baš je nekako očajno, kad se setim kako je u Italiji prelepo bilo. 😭
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top