ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Uh, ko će dočekati sredu i pres konferenciju sa voditeljima

tenor.gif
 
Znaci finale do 01:00. Bas smaraju sa tim sto su ga toliko oduzili, evo vec ne znam koja godina po redu :rolleyes:
 
Da, kad se ulogujem u pres centar, stoji da je finale od 21-01h, dok u programskoj šemi RTS-a stoji da traje do 00:35, pa videćemo.
 
A šta bi na kraju? Hoće smeti sutra ESC fan kanali da snimaju iz pres centra i komentarišu probe, kao prethodnih godina ili su i to na kraju zabranili?
 
Jeftinije bi im bilo da su banovali Izrael. Napravili su ocajnu situaciju.
 
Zabranjeno je da se emituje bilo koji delić prenosa, bilo u video ili audio obliku, što znači da se ne smeju uključiti iz pres centra tokom proba, a da se čuje zvuk iz prenosa, kao što se praktikovalo ranije. Nije navedeno da je zabranjeno snimanje iz pres centra ovako, ali prosto, morali bi da budu mutirani dok traju probe, jer bi se čuo audio sa ekrana.

Ono što mogu je da snime sutrašnju prvu probu u areni i na svojim nalozima na društvenim mrežama (ne i na YouTube-u) puste do 10 sekundi po pesmi (ukupno najviše 2 minuta). Dakle, ako 18 različitih medija snimi po 10s jednog nastupa, i svi izdvoje različitih 10s, dobijete ceo nastup. :p
 
Ala komplikuju brate mili, tačno se isplati gledati ESC samo u nedelji kad počne sa tri poslušane pesme kao i 60%+ gledalaca 😂 mada to će EBU i dočekati za koju godinu ako nastave ovako
 
Pa sme da se ispiše o probi u tekstualnom formatu. Praktično se izveštavanje medija svelo na to, plus pokoji intervju sa izvođačima i fotkanje.
 
Pa otkad je došao taj Šveđanin sve su izmijenili po njihovom ukusu, kao što vidimo i po tome kakvi su domaćini. Totalno su uništili draž.
 
_AP67846.jpg
Stijn Smulders / EBU

Crveni tepih 2016. godine u Stokholmu. Gde su fanovi ove godine, gde su ovoliki novinari? Zašto je bukvalno tepih bio u random prostoru ispred stambene zgrade?

Čekam da vidim live show ali iskreno Šveđani su me baš razočarali što se tiče ovog ESC izdanja, energija kao da je daća a ne ESC.
 
Argument zasto je bilo dobro da ziri pokloni pobedu Loreen je da ce Svedska biti dobar organizator a dobili smo ovu katastrofu.

Losa scena, losa rezija, uzas sve oko ESC.


Bolje izgleda ulaz za toi toi WC na beer festu

20240506_003622.jpg
 
Last edited:
Meni je scena top na snimcima, ovako mi je delovalo premalo. U svakom slučaju, očekivao sam da će biti još bolja nego 2016. koja je meni lično najbolja scena do sad, ali to se nije desilo.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top