ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Svasta, jel to sad znaci da zemlja koja izvuce drugu polovinu moze nastupati na #7 ako produkcijski izbori mogu biti stavljeni bilo gde u redosledu?
 
Ovo je jezivo. Kristera Bjorkmana i Martina Osterdala oterati u zatvor na 20 godina, bez prava da se na bilo koji nacin bave esc-om kad izadju iz zatvora, a za to vreme vratiti Jon Ola Sanda na mesto izvrsnog producenta, hvala.
I Jon Ola Sanda oterati, i on je saucesnik ovog cirkusa.
 
Koliko god se nama te kladionice cinile kao glupost i bue nam smesno sto se neki klade sami na sebe, itekako ima uticaj na rezultat. Zao mi je sto i mi nismo ulozili malo u to ove godine, siguran sam da bi mnogo pomoglo da smo se nasli tipa na nekom 10om mestu na kladionici, al vecito mi posteni :D
 
Možda smo mogli malo, ali meni je bitnije da pare odu u nastup. Šta znam.
 
Možda smo mogli malo, ali meni je bitnije da pare odu u nastup. Šta znam.
Svakako da treba da odu u nastup, al siguran sam da su imali i za ovo, jbg takvo je vreme da kladionice vode igru svuda.
 
O forumašima koji spominju kladionice i kako su Srbi jedini pošteni, samo da kažem i spomenek slučaj recimo što se dobro sećam Željka Joksimovića i Marije Šerifović koji su bili u samom vrhu, Željko bio fazon 4-5 meseci i više pre evrovzije top 2 i top 3 na kladionici...

Dakle, ili smo mi pošteni i najpošteniji, ili zaista kada Srbija ima solidnu pesmu ona se dobro kotira, a kada nema onda se ne kotira, da stranci toliko obožavaju Teya Doru, naravno da bi jako lepo stajala, do duše Konstrakta je sjajno stajala tek na samoj evroviziji bila je na dan finala izmedju 6. i 8.mesta sve vreme, a slično se i plasirala, Bojana Stamenovic je bila isto na kladionici na dan finala u top 10 i bila je u top 10, čak joj se i bolji plasman predvidjao...
 
To sam namjerno rekao zato što se to pitanje provlači za druge pjesme 😂
 
O forumašima koji spominju kladionice i kako su Srbi jedini pošteni, samo da kažem i spomenek slučaj recimo što se dobro sećam Željka Joksimovića i Marije Šerifović koji su bili u samom vrhu, Željko bio fazon 4-5 meseci i više pre evrovzije top 2 i top 3 na kladionici...

Dakle, ili smo mi pošteni i najpošteniji, ili zaista kada Srbija ima solidnu pesmu ona se dobro kotira, a kada nema onda se ne kotira, da stranci toliko obožavaju Teya Doru, naravno da bi jako lepo stajala, do duše Konstrakta je sjajno stajala tek na samoj evroviziji bila je na dan finala izmedju 6. i 8.mesta sve vreme, a slično se i plasirala, Bojana Stamenovic je bila isto na kladionici na dan finala u top 10 i bila je u top 10, čak joj se i bolji plasman predvidjao...
🤦🏻
 
Back
Top