ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Meni je zao sto se ne sete malo vise Sertab Erener i pozovu je kao interval act jer sa njenom pobedom Evrovizija je krenula malo na gore, posle jednog sivog perioda.
 
Meni je zao sto se ne sete malo vise Sertab Erener i pozovu je kao interval act jer sa njenom pobedom Evrovizija je krenula malo na gore, posle jednog sivog perioda.
Zar nece ona nastupiti ove godine na Evroviziji kao interval act???
 
Meni je zao sto se ne sete malo vise Sertab Erener i pozovu je kao interval act jer sa njenom pobedom Evrovizija je krenula malo na gore, posle jednog sivog perioda.
Meni je ona jedan od najgorih pobednika. Generalno taj period od 1998. do 2008. mi je muzički najgori period/ mračni vek Evrovizije. Izuzetak naravno naša pobeda.
 
Ево БХТ каже имају у плану да се врате 2025.
Надам се да ће да се измире дугови коначно и да се настави гдје се стало са учешћем и резултатима (не оним из 2016.)
 
Ево БХТ каже имају у плану да се врате 2025.
Надам се да ће да се измире дугови коначно и да се настави гдје се стало са учешћем и резултатима (не оним из 2016.)
Naravno da Bosna i Hercegovina razmišlja da se vrati u 2025. jer vrlo dobro znaju da Hrvatska ima ogromne šanse da pobedi u Malmeu i samim tim i da bude domaćin 2025.
 
Logično..

To sam vec vise puta ponovio i Srbija i sama evrovizija, a najvise balkanske zemlje imali bi ogromne koristi i u finansijskom smislu, a takodje i u ono takodje bitno rezultatskom smislu pobedom Hrvatske. Prvi put posle 17 godina ESC na Balkanu u nekoj manjoj zemlji, mnogo manje novca bi Balkanske zemlje potrosile i na put i druge troskovi, takodje bi i kvalitet pesama nacionalnih izbora bio visi, jer bi manje zemlje posebno Balkanske ponovo pomislili i verovali da i oni mogu pobediti, a eto i Hrvatska i Balkan konacno ne bi bili potcenjeni i bili bi na mapi Evrope, Australije sto se Evrovizije tice..

Potencijalno bi mnogo i EBU imao koristi sto se finansija tice, jer bi broj zemalja porastao potencijalno sa 37, na 41 ili 42, ukoliko se vrate(a velika sansa da se vrate) Makedonija, Crna Gora, Bosna, Rumunija... jos ako uskoro debituju Kazahstan, pa se vrate mozda i jedna od ovih zemalja: Bugarska, Madjarska.... to bi bilo sjajno, svakako bi to bila pozitivna i lepa priča.


Sa druge strane, ukoliko pobedi Ukrajina ili Izrael, verujem da bi se broj zemalja mnogo smannjio, Evrovizija skoro raspala, EBU bi bio jos vise i u finansijskom problemu naravno, tako da za dobrobit Srbije(imala bi makar od publike svake godine makar jos 30-40 poena uvek siguricu) a i za dobrobit same Evrovizije, verujem da bi i EBU želeo i voleo da pobedi Hrvatska konačno kada se prvi put ukazala takva šansa.
 
Па добро, али није Евровизија само пут и смјештај до Загреба него и котизације а прије свега измирено дуговање ЕРУ
 
Sanjao sam da je krenuo ESC i da se tokom izvodjenja danske pesme predsednik pojavio na LED ekranu i onda se prekinuo program i poceo da drzi konferenciju gde se obraca naciji.
Sand Saaaaan... dragi novinari, dragi mediji
 
Prva slika bine

IMG_6918.jpeg

Izgleda dobro, ali je ova platforma/ krst deluje dosta udaljeno od LED ekrana. Ne znam kako će to izgledati ili uticati na nastupe.

IMG_6919.jpeg
IMG_6921.png
 
Back
Top