ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Kao ja što sam prestao Arsenal da pratim 2018. nakon 11 godina patnje i za 80% sam srećnija osoba sad
 
Moja mantra:
Sve ce na svoje doci
Sve ce na svoje doci
Sve ce na svoje doci
Sve ce na svoje doci...
 
Super, ponavljaj to u sebi, a nas pusti da uživamo u ESC sezoni. Hvala!
 
Iskreno, ja niti jedva čekam da počne takmičenje niti iščekujem da se sve završi, meni je ovaj ''before rehearsals'' jedan od ljepših predevrovizijskih perioda (najljepši dio godine je naravno tokom januara i februara kad treba da izađu PZE pjesme i uoči/tokom samog izbora) tako da gledam u svemu što predstoji maksimalno da uživam i upijam jer ionako za 15-ak dana po okončanju Evrovizije prestaju sve dnevne aktivnosti kojima sam prethodnih mjeseci bio posvećen a to su svakodnevni ulasci na forum, praćenje esc aktuelnosti po jutjubu i slično...

Kad nastupi evrovizijska sedmica to je to, uvijek najveće uzbuđenje osjećam pred polufinale u kom Srbija učestvuje, pa čak i onom u kom nas nema radujem se više nego finalu (bez obzira da li smo prošli ili ne i kako se kotiramo) pošto znam da je sutradan kraj za ovu godinu i da mi treba par dana za povratak u svakodnevnicu. 😁
 
Mene odavno ESC euforija i predsezona ne radi kao npr. pre 10 ili više godina. Sa uživanjem ispratim sezonu nacionalnih finala recimo, ali samo interesovanje za ESC u smislu neke euforije, našeg i drugih plasmana, itd mi je u konstantnom padu, zbog raznih faktora, prvenstveno zbog preterane politizacije i gubljenja tog posebnog duha koje je takmičenje ranije imalo. Sada se trudim da se tih par večeri onako fino zabavim, bez ikakve tenzije i stresova.
 
Kao ja što sam prestao Arsenal da pratim 2018. nakon 11 godina patnje i za 80% sam srećnija osoba sad
Taman sad opet proigrali 😂 meni je ESC pored toga sto ga jako volim, i dobar ventil od FK Bromazepama, pardon Partizana…
 
Pa proigrali ali nakon 6 godina moje pauze haha a sve su prilike da ni ovo prvenstvo ne osvajaju 😂 previše je to stresa
 
Back
Top