ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Jel Piceza iz Hrvatske? 😆

Bilo bi jako smiješno da je

Što se Nizozemske tiče naravno da neće bit 20. kod žirija i niže, očekujem da se šuljaju oko top 10, ili čak i da uđu u top 10, imam osjećaj da Regulus voli pilit naopako kad su mu favoriti u pitanju 😆
 
Regulus kada nesto kaze uvek se desi kontra, tako da cim kaze da Lazanja razbija i pobedjuje kao ove godine, bice obrnuto mozda ipak i nece nazalost pobediti...
 
Meni nisu Hrvatska i Nizozemska podjednako joke, ali Hrvatska mi zvuči malo previše amaterski za pobjedu
 
Хрватски евровоа жири: 😘🥰🤗
Хрватски ОГ*Е: 🙄😴🤧
 
A svi ce eto ozbiljno shvatit covjeka koji 💅🏻mjauce💅🏻 u kameru, molim te lol
Nizozemska i Hrvatska su na istom sto se joke faktora tice
RTTD ne namece nista. Dok Holandija na kraju pesme hoce na brzaka da uhvati gledaoca na emociju.
 
Teško je predvideti pobednika ove godine , mislim da će nijanse odlučivati i da nemamo apsolutnog favorita , iako se guraju pojedine zemlje na kladionicama u vidu manipulacije ljudima , ali mislim da će biti nepredvidivo i šokantno kao 2011 kada he Azerbejdžan pobedio . Moj glas ide Mustiju
 
Ja sam recimo neko kome je tekst pjesme izrazito bitan inače, ali ovdje nisam osjetio ništa jer previše vrišti JOKE i jbg, to je jednostavno tako. Svaka čast na njegovoj posveti i svemu, ali ja ozbiljno shvatiti čovjeka koji se onako krevelji i koji pjeva onako djetinjaste stihove ne mogu. Sad mi treba u tri minute na stejdžu da ulazimo u njegov karakter i vršimo dubinske analize njegove traume i tražimo tužnu poruku dok nas u glavu gađa euro pa pa pa pa pa? Pa baš teško.

Slažem se, ali onda hoću istu ovu energiju za Baby Lasagnu.

Meow, cat, please, meow back je baš onako ozbiljan tekst.
I takođe RTTD je pesma o tome kako mladi napuštaju svoje rodno mesto ili državu i kako će svi da mu nedostaju pa Sad mi treba u tri minute na stejdžu da ulazimo u njegov karakter i vršimo dubinske analize njegove traume i tražimo tužnu poruku dok nas u glavu gađa Rim-tim, tagi-digi, dim-tim-tim.
 
Naravno. Pa i Beovizija 2008. i ESC 2008. u Beogradu su bili nebo i zemlja. Ne mogu se produkcijski porediti NF i ESC, malo je neozbiljno.
 
Back
Top