ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Ova scena čini onu iz 2022. da izgleda kao da je iz 2010.
 
Isto mi opao dosta hajp zbog nekih odluka, mada i dobrim delom zbog toga što sam očekivao da se Ramonda dosta bolje kotira kod fanova. Imam utisak da nas nakon PZEa jedva ko pominje, a većini je bila favorit na samom izboru.
 
Đurđina Vokalkovačević predviđa da Luktelk neće u finale. :D


Izbacila je jednu zemlju više jer je rekla da neće :lt: :ie: :is: :az: :md: :au:
 
Last edited:
Nije ni čudo što je scena za Melodifestivalen bila skromna...
 
Ovogodišnja OGAE himna: O!Dorian i Sophia Ahlin (OGAE Švedska) - "We Are One (United by Music)"

 
Očekivao sam malo moderniju himnu. Ovo je jezivo dated, srećna nova 1998, bukvalno. 💀
 
Zamisljam sebe da stojim na ovoj bini i osecam nelagodu zbog njenog oblika.
Neprirodan mi je oblik, nema lepih elipsastih delova koji ulivaju sigurnost i omogucavaju vecu kreativnost.
Kao da ukalupljuju performanse, ogranicavaju izvodjace.

A sto se tice Teye bice upecatljivija na ovoj bini, bice lako simetricna jer je sama.

Stena ako bude na sredini, zatvorice Teyu na čelu bine tj u kvadratu do produkcije a oni kadrovi odozgo sa kapljicom ce verovatno izgledati čudno bilo gde sem na samom centru bine.
A ako se stena stavi u levi ili desni kvadrat to bi bilo neprijatno asimetricno u odnosu na binu, jedino ako budu 2 stene.
Tako da stena ide do video bima, teya sidje i u centru je i na kraju nastupa je iznose na steni sa bine a ona pozira.
 
Back
Top