ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Nadam se još više poena na pravoj evroviziji od žirija, neka pukne MINIMUM jedna fina stotka od zirija kao Nina Radojicic u finalu, uz minimum 50 do 60 poena publike pa da se "uguramo" na neko 8-10.mesto u finalu u zbiru i ostavimo novi solidan plasman.
 
Ali da li ste vi videli da Danska ima samo 3 poena više od nas. To me podsetilo na ESC 2017 kada smo ispali samo za 3 poena a Danska prošla
Трауметина.
Прошле године нам се вратило па смо прошли за та 3 бода па сам преболио.

Nesto sam i pomisljao skoro da bi Litvanija mogla jako nisko u ziriju.
Жирију баш тешко Литванију ниско да стави 😂 али да, није неки стил за који би се закачили, изгледа. Код публике ће проћи добро, али мислим укупно ипак ништа од топ 10
 
Ja napisao kako su umele zemlje kod zirija i publike poput nas biti na 9.mestu sa 80 poena kao one godine i Hurricane, kaaad na kraju zaista 81 poena imala zemlja koja je na 9.mestu, eeeh tacno 10 poena nam je svega falilo za 9.mesto na ovom glasanju, tacno tih 12 poena od Bosne bi nam donelo 83 poena i lagano 9(mozda i 8.) mesto...
 
Naši prethodni plasmani na EuroJury

2015: 32. mesto sa 10p
2016: 21. mesto sa 100p
2017: 20. mesto sa 75p
2018: 37. mesto sa 12p
2019: 23. mesto sa 56p
2020: 22. mesto u finalu sa 47p
2021: 24. mesto u finalu sa 13p
2022: 16. mesto u finalu sa 60p
2023: 17. mesto sa 97p

Ostaje da vidimo kako će Teya proći na online glasanju i ukupan zbir, ali to mi nije zanimljivo koliko glasovi muzičara.
 
Nisam znao da i ovde publika glasa, uu..

A cekaj da li kao na Evroviziji posle se dodaju ti glasovi publike i onda imamo ukupan plasman??

Kako je Konstrakta prosla i ostali kod publike i koji im je bio konacan plasman na ovom sajtu?
 
Nije kriminal, to je baš pesma za stručni žiri, tako izgleda pesma za koju žiri glasa.
Fazon Rusija 2015.godine
 
Ja bih iskreno bio prezadovoljan 12. mestom kod žirija, tako da može, može.
 
" :il: One above Greece and finishing 7th with the #Eurojury 2024 juries is Israel. Eden Golan scored 110 points across 13 juries."


Samo 13 država glasalo, ali su je svi ocenili visoko jer ima 110 poena.
 
Potpuno očekivano, očekujem da će na pravoj Evroviziji dobiti od žirija još više poena logično.
 
Tako nešto i očekujem na Evroviziji za Izrahell. 7-10. mesto od žirija i top 3 kod publike. Neće da pobedi hvala Bogu, ali nezasluženo visoko za onako slabu i bejsik propagandnu pesmu.
 
Back
Top