ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Baš sad gledam, kao veliki stan mogla je barem tekst refrena naučit, nije teško xD
 
Daa, samo zaboravljas da su sanse da ove godine imamo Loreen ili nekoga sa skoro 300 poena od zirija MINIMALNE :D

Zar zaista verujes da Italija 300 poena evo prakticno uzeti kod zirija sa takvom pesmom, pa Francuka i Svajcarska su sa onakvim vokalnim baladama neki kazu i baladetinama imali 250 poena 2021.godine.

Znaci Moguce je da Francuzi fazon budu prvi sa 240 poena, pa onda Svajcarci drugi ili treci sa 230, tako da 70 poena ili 80 poena nije skroz nemoguce nadoknaditi kod publike. Sumnjam u ovih 140 ili 130 razlike pobednika zirija u odnosu na Hrvatske, to nije skroz realno...
Pa nema veze opet ne mislim da Baby Lasagna može pobijediti sa 150 bodova publike

Ne mislim da će dobiti preko 200 bodova bez obzira što ove godine nema Loreen
 
Nemačka pesma mi je sasvim dobra, ali top 5 kod žirija niđe veze.

Samo se nadam da neće biti poslednji u finale i dovoljno od njih
 
Mene napokon hvata gram hajpa. Večeras sam igrao u sobi uz pesme i jako se radujem šouu. Uprkos svim negativnim pritiscima oko Izraela, ja sam optimističan. Scena je mala ali efektna i lepa 😍 Ne sumnjam u produkciju i siguran sam da će biti dobar šou. Više slušam pesme nego prošle godine btw.
 
Prva proba Kipra počinje za 10ak minuta, a još nema onaj blog na oficijalnom sajtu
 
Potvrđeno Green room iza LED ekrana: On the downside, it means we can’t bag a comfy sofa in the Green Room, because this year it’s hidden away behind a screen.
 
Meni je ovo trenutno takav non-event spram pze-a, kao sabor trubaca. Ali cekamo sredu.
 
Molim nekog tko je upućeniji da kaže šta onda uopće konkretno dobivamo danas - fotke s proba? Neki low quality isjecak probe? Ili su i to zabranili, nisxta ne rasumem
 
Back
Top