ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Nemaju vise ljudi na sta da se sokiraju kad u realnom zivotu se nagledaju svega i svacega bukvalno, sto na televiziji sto na internetu sto u zivotu inace... Evrovizija vec 20 godina nije show koji moze bilo koga da sokira
 
Verovatno ce biti jos troje za drugo pf. Iskreno se nadam da ce ove godine zaobici Monsa i Verku
 
Ovo sam i ja juce pomislio i popizdeo, ocigledno postoje dvostruki arsini i sa tim moramo da se pomirimo
IMG_6722.jpeg
 
Uzasni gosti sve izvodjaci i pesme koje ne volim Saade, Chanel, Elena, taman cu za to vreme jesti i ici do toaleta

Trebalo je malo šarati i pozvati ljude koji izvode drugaciju vrstu muzike recimo trebalo je pozvati na primer: Helenu Paparizu, Konstraktu, Lorde, Maneskin, Loreen da ima za svakoga po nešto, a ne ovako....
 
Danas počinje sa radom Euro Fan Café, u organizaciji EuroGlama i OGAE Švedska. Umesto prvobitno najavljene lokacije (Moriska Paviljongen), ovo mesto druženja evrovizijskih fanova biće u dvorani Amiralen u sklopu Evrovizijskog sela, na adresi Folkets park, Amiralsgatan 35.

Od 4. do 11. maja, na ovoj lokaciji će preko dana biti restoran na otvorenom, dok su večernji časovi rezervisani za posetioce žurki za koje se plaća ulaz.

Za sve one koji planiraju da idu, evo i programa po danima.​

 
Ali Eric koji je kritikovao i prozivao Evroviziju + rekao da su ga blokirali na Insta zbog Izraela a sad nastupa na otvaranju, prejako
 
Obrazložio je zašto ipak učestvuje, ali kao obrisao objavu nakon 1 minuta:

GMuem-VW4AASBQp
 
@KONSTRUKTOR
Paparizou nastupa u drugom pf... Lordi su bili pre 3 god u finalu.
Meni je samo glupo sto ponavljaju jedne iste ljude... i ona je nastupala u revialnom delu 2021. Eleni 2019...
Loreen ce vrv biti u finalu kao proslogodisnja pobednica.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top