ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Hrvatska mi konacno opet kliknula posle duuugog perioda gde mi je samo mucninu izazivala

Prestala sam biti hejter i jedva cekam da pobedi u subotu!! 😍😍
 
Ne znam da li je neko već pisao o ovome, ali kada se bude proglašavao 10ti finalista, biće podeljen ekran na 6 delova, tako da ćemo videti u isto vreme reakciju i tog jednog što je prošao i ovih 5 što su ispali
 
Kada malo bolje razmislim, Italija pobedjuje. Cudno je koliko mi je svejedno da li ce to biti Italija, Hrvatska ili Svajcarska. 😁
 
Mislim da teorije nema da Italija pobedi. Očekujem nekih 180-200 poena i od žirija i od publike u najboljem slučaju, dok Hrvatska vrv uzima oko 350-360 samo od publike kao Il Volo ili Sergej što su i nekih 150-180 od žirija. Ne verujem ni da će biti blizu.

Švajcarska nažalost vrv van top 5.
 
Uzece dosta i Holandija i Ukrajina a mozda cak i Grcka od publike. A i ziri mozda bude podeljen pa niko ne pokupi drasticno veliki broj poena i onda ce na kraju kad se sabere sve biti dramaticno 😂
 
Holandija nije nikakva konkurencija Hrvatskoj. A baš scenario da će žiri biti podeljen znači da će publika ove godine presuditi. Hrvatska bukvalno duplo više % ima na kladionicama od Švajcarske i triput više od Italije. Pobednika već imamo, ostaje samo da vidimo kako će se druge države plasirati, tu je zapravo nepoznanica.
 
Meni je ove godine zanimljivo što može biti raznih ishoda na kraju što se tiče vrha i pobednika, napetost je tu.
Deluje mi da je najbolja kvota 1,61 na Irsku u top10, to izvesno očekujem, za malo riskantnije Irska top5 je kvota 4.
 
Ne znam da li je neko već pisao o ovome, ali kada se bude proglašavao 10ti finalista, biće podeljen ekran na 6 delova, tako da ćemo videti u isto vreme reakciju i tog jednog što je prošao i ovih 5 što su ispali
dobro što im nisu stavili da propadaju kroz pod kao u Prvom Glasu Srbije 😬
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top