ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
na redditu postavljeno pitanje za koga danas glasate, ima puno Slovenija, Srbija, Irska, Australija i Portugalija (kao i naravno favorita poput Hrvatske i Ukrajine).

Poljsku i Finsku skoro nijednu ne videh.
Pa od pocetka smo znali da ce za poljsku glasati dijaspora a za finsku kezual publika. Moj tata glasa za finsku 90%. Meni bi bio ogroman sok da ispadnu
 
Poljska dijaspora i nije nešto jaka kada gledamo ESC, 2018, 2019 i 2021 ispali.

Doduše sad im baš upala kašika u med, imaju UK + Irsku, imaju Litvaniju, imaju Ukrajinu, imaju Island...
 
Naravno da jesu na Islandu, 2-3 mesto po broju posle Islandjana 😉
Gledao sam neki dokumentarac, gde su bili sve sami Poljaci na Islandu.
 
Jedino sto ne znam koliko vole Lunu i da li ce je podrzati, jer oni biraju svoje kandidate za koje se ukljuce masovno, tipa Szpak ili Blanka prosle godine.
 
Ja sam imao utisak da Blanku ujedinjeno preziru i da su je progurali u finale ESC fanovi na sažaljenje.
 
nezadovoljni su bili Poljaci u Poljskoj ali ne i oni u emigraciji 😉
 
Ma kakav mim fanovi bojkotovali i ubedjivali sami sebe da ce biti poslednja. Sto se vidi iz ROW 0. Veseo letnji bopic ona lepotica. Mojoj mami bila ubedljiv favorit i citajuci komentare izgleda je solo mega hit medju tom demografijom. Bila je treca u pf
 
I ona smorusa iz 2017. Je prosla po publici, a toliko je bila dosadna balada da ju je ziri izbacio
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top