ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Kipar, Luksemburg - Luks je katastrofa ali vrvt ide dalje, Kipar mora da ispadne.
Poljska mi je bas slaba, okej nastup ali njeno izvodjenje je lose, bolje Slovenija za finale.
Moldavija, Azeri - Mozda nekim slucajem dalje Azeri idu, ali vrvt nijedna.
Australija je veoma losa, neka bude Australija jos sto puta, stvarno nije za finale.
Usudila bih se da kazem da Island ide dalje.
Portugal vrvt prolazi, Finci isto nazalost.
Teodora je najbolja medju njima. Siguran prolazak.
 
Pored nase Teye, veliku podrsku od mene imaju Azerbejdzan i Luksemburg (da mogu glasao bih za njih); za Hrvatsku bih se cuvao u finalu i da na taj nacin iskazem podrsku za njih.
Ne bih voleo Finci da prodju.
Najprijatnije iznenadjenje mi je Irska i deluje mi da ce to biti odlican nastup u skladu sa pesmom.
 
Lep provod zelimo Veronika i ja svim forumasima veceras! Spremna je salata sa srpskim motivima u znak podrske "Ramondi".

Neka nasi favoriti izdominiraju i neka cela bivsa Juga bude zajedno u finalu. Eto, nisu nam prevelike zelje.

Teyi srecno.......kakav god da bude ishod, znam da ce predstaviti Srbiju na najbolji moguci nacin. To je ono sto je najvaznije a sve ostalo........nije u nasoj moci.

Uzivajte i nadam se da cemo se nakon ove polufinale veceri svi zajedno radovati.
 
Lepa je pesma Luksemburga aliiii…. Nastup je stvarno ocajan. Devojka iz Kipra se barem potrudila onim igranjem, ovi nisu ni to.
 
Ja sam sablaznut da je uopšte došlo do ovakve situacije kad imamo svetlosnim godinama bolju pesmu od 🇨🇾🇱🇺🇫🇮🇦🇺🇮🇸🇲🇩🇵🇹🇵🇱 i po mom mišljenju bolju pesmu od 🇸🇮🇮🇪, a da moramo da se tresemo da li ulazimo u finale. Mislim da su ljudi kolektivno ogluveli ove godine.
 
Pa stvarno šta im je? Da li je moguće da pesme koje su sklepane u fabrikama generike i koje godinama čuče po kojekakvim fiokama poput Liar i Fighter imaju bolje šanse od naše autorske pesme koja zapravo ima smisao i poentu i emocije i koncept 😵‍💫

Ja baš nisam patriotski zagrejan i nikad ne botujem za naše pesme samo zato što su naše, ali ovo je strašno.
 
Uvod je baš dug.Kad se sjetim da je 2011.prva pjesma počela u 21:03,tako nešto.
 
Ja ću pratiti prenos sa Duškom, nadam se da je gospođa u elementu!
 
Meni je Duškica nekad bila zanimljiva, u poslednje vreme me užasno smara njen sarkazam. Bukvalno nema meru. 💀 Vreme je za penziju definitivno.
 
Sad sam imao paranoju kao prozovu osam finalista medju kojima nisu Ukrajina i Hrvatska i onda kao devetog prozovu nekog skroz trećeg, haaaaa haaaaaaa. Joj bože premlad sam da doživim srčani udar.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top