ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Šta je ona rekla sad

Excuse Me What GIF by Bounce
 
Jel u EBU uopste ima kanala koji su clanovi EBU ali su regionalni kanali neke drzave? o_O Ne pada mi na pamet nijedan. :O
Teoretski bi mogli ako bi ih pustili za celu državu na DVB-T2. Naš zakon ih prepoznaje kao javni servis.

Trenutno imaju status "associated participants", pretpostavljam jer se mogu gledati na DVB samo u Vojvodini (Čot, V. Breg).

Belgija recimo ima dva javna servisa (VRT, RTBF) koji su namenjeni dvema regijama, ali su oba dostupna u celoj Belgiji i jednaki su članovi EBU.
 
Titu danas rođendan 😂 kaže neka na twitter-u, a druga odgovara da ga je Bambie prizvala pa smo zato svi prošli + kad tu dodaš cini Jasne mislim da ima logike 😂
 
Sem Kipra, prosli svi koje sam zeleo da vidim u finalu. A tek kada su Srbiju prozvali i to prvu... neprocenjivo! ❤️
 
u Nemačkoj ih ima više, do sada je NDF učestvovao za ESC koji je za Hamburšku regiju.
Jeste ali njih predstavlja ARD koji obuhvata ove regionalne servise. Kao što je predstavnik SCG u EBU zapravo bio UJRT (Udruženne javnih radio-televizija) kao zajedničko telo RTS i RTCG.

Ovde pričamo o RTS i RTV koji su od 2006. potpuno odvojeni
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top