ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Njih sam i uzeo kao primer. Jedino što su RTBF i VRT jednako dostupni dok je kod nas RTS u celoj Srbiji, a RTV ss vidi samo na teritoriji APV. To kad bi sredili RTV bi odmah mogao da se učlani.

Da ja lepo vidim "RTV" pod onim "participating broadcaster" na kraju nastupa pa sam sve video u životu.
 
Super je Mare, postao mi je bas drag od onih scena sa Teyinog rodjendana i sto je stalno bio uz nju.
 
Njih sam i uzeo kao primer. Jedino što su RTBF i VRT jednako dostupni dok je kod nas RTS u celoj Srbiji, a RTV ss vidi samo na teritoriji APV. To kad bi sredili RTV bi odmah mogao da se učlani.

Da ja lepo vidim "RTV" pod onim "participating broadcaster" na kraju nastupa pa sam sve video u životu.
zar se ne prikazuje RTV u celoj Srbiji? Bar ovde u BGu ima, ne znam za jug Srbije
 
zar se ne prikazuje RTV u celoj Srbiji? Bar ovde u BGu ima, ne znam za jug Srbije
Preko kabla/IPTV da, što se DVB-T2 tiče vidi se na teritoriji koju pokrivaju predajnici Subotica, Kikinda, Sombor, Čot i Vršac. Ostali predajnici ne emituju RTV.

EBU traži da svi mogu da imaju pristup kanalima emitera da bi on bio član, tako da iako je realno vidljiv svuda, koči ga upravo država sa svojim multipleksima.
 
Ja volim RTV, ima je naravno na MTS-u, naročito Pravi ugao sa Ljubicom Gojgić. :love: Gledao sam i Đeknu... prošlog leta čini mi se da su prikazivali. :ROFLMAO:
 
A kad ce da se zna sta su izvukli prva druga polovina ili na noz dusmanima?
 
Nesto mi pade na pamet da bi Konstrakta mogla da nastupi u finalu kao interval act. Jel se zna uopste ko ce nastupiti ili ne? Ako se ne zna, mogla bi ona, vidim da je GOSPODJETINA dosla spremno obucena za scenu :)

+ je Kris tamo 😂
 
RTV ima mnogo lepši i veći studio nego onaj studio 8 RTS-a za PZE + zgrada je nova i lepa. Samo kažem :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top