ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
UPDATE #1: Silia Kapsis from 🇨🇾 Cyprus has drawn SECOND HALF

UPDATE #2: TEYA DORA from 🇷🇸 Serbia has drawn PRODUCER’S CHOICE

UPDATE #3: Silvester Belt from 🇱🇹 Lithuania has drawn FIRST HALF

UPDATE #4: Bambie Thug from 🇮🇪 Ireland has drawn FIRST HALF

UPDATE #5: alyona alyona & Jerry Heil from 🇺🇦 Ukraine have drawn PRODUCER’S CHOICE

UPDATE #6: Baby Lasagna from 🇭🇷 Croatia has drawn PRODUCER’S CHOICE

UPDATE #7: Raiven from 🇸🇮 Slovenia has drawn SECOND HALF

UPDATE #8: Windows95man from 🇫🇮 Finland has drawn SECOND HALF

UPDATE #9: iolanda from 🇵🇹 Portugal has drawn PRODUCER’S CHOICE

UPDATE #10: TALI from 🇱🇺 Luxembourg has drawn FIRST HALF
Evo za Pacifik.
 
Hmmm, ne znam RTV, ne gledam tv generalno (uglavnom ga koristim za konzole) pa ne znam kakav je kanal i da li su oni isto neprofesionalne medije i botovi SNS-a kao RTS ali u ovom momentu sta god samo da RTS banuju, ne mogu ih vise trpeti.

Evrovizija je jedina stvar na TVu koju pogledam kad mi kompjuter nije pri ruci ali od sada ne palim tv, iskljucivo platforme preko interneta. Nista im nije sveto, nervira me ova vlast, ovaj narod ciji je mozak ispar i koji sve gutaju sta im gospodar Vucic servira na tanjiru.

Banovati RTS, mozda cak i permanentno iz EBU i dati mesto nekom drugom provajderu koji NIJE drzavno vlasnistvo.
 
RTV ima mnogo lepši i veći studio nego onaj studio 8 RTS-a za PZE + zgrada je nova i lepa. Samo kažem :)
Ja sam se sve vreme pitao da li je onaj studio na Mišeluku veći od Košutnjaka i eto konačno odgovora.

PzE 2025 Mišeluk here we come!
 
Koliko su samo pukli na sve ove godine, kladionice, reklame. Nekome ni dobar budžet ništa ne vredi.
mislim da su najgori rekord imali gde su "samo" 7 od 10 uboli za finale, prvo pf 2018. Spremda to pf stvarno jeste bilo nepredvidivo, ko bi rekao da će Irska i Albanija da se izvuku iz onog krvoprolića
 
Lunin nastup je bio too much za generalnu publiku, jednostavno bilo je svega i svačega, i tu su čak ljudi učitivali neki satanizam, a znamo kakvi su Poljaci i neće ni njihova dijaspora podržati svašta, kao što nisu podržali Rafala 2021.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top