ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Sad se nešto razmišljam, moja pretpostavka je da su zapravo zemlje koje su dobile Producer's choice kartu zapravo ošurile ovo polufinale. Ukrajina i Hrvatska sigurno jesu, a Portugal i mi isto mislim da smo dobro prošli.

Ajmo sad da se vratimo hajpu kako smo mnogo jaki ove godine, dosta je bilo drpesije
 
Australija propo. U osnovi mi se svidela pesma, ali su ova dvojica od nje napravili kičfest i još dodali onog aboridžina sa vuvuzelom da upotpune generičan ESC nastup. Zaslužen NQ
 
Australija propo. U osnovi mi se svidela pesma, ali su ova dvojica od nje napravili kičfest i još dodali onog aboridžina sa vuvuzelom da upotpune generičan ESC nastup. Zaslužen NQ
Kakva je ovo ahegao Iolanda na profilnoj? 😂
 
Zemlja koju prozovu na početku obično je ušla kao deveta ili deseta.
aj da mi budemo nekad izuzetak od pravila, bilo bi lepo. jedini smo imali loše kadriranje, jedini smo prekinukli prenos zbog si đinpinga, (skoro) jedini smo poslali baladu, daj da po još nečemu budemo jedini
 
bitno da smo pretekli, redni broj užas, kadiranje messy, ali pesma je bila dovoljno dobra.

iskreno nisam očekivao da će proći kada su neki autsajderi poput Slovenije i Australije dobro izgledali na sceni.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top